Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokėja Milana Jašinskytė-Pankevičienė išsiskyrė su vyru Danu

Milana Jašinskytė-Pankevičienė
Marius Žičius/„Žmonės“ nuotr. / Milana Jašinskytė-Pankevičienė su vyru Danu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

TV3 laidoje „Šok su manimi“ išgarsėjusi buvusi kolektyvo „Žuvėdra“ šokėja Milana Jašinskytė-Pankevičienė (29) nusprendė skirtis su savo vyru, daug keliaujančiu verslininku Danu Pankevičiumi. Pora dėl santuokos nutraukimo kreipėsi į teismą. Trečiadienio rytą Vilniaus apylinkės teismo teisėjas Vladas Leonas išnagrinėjo šią skyrybų civilinę bylą.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, 2,5 metų santuokoje pragyvenusi šeima skirtis nusprendė bendru sutarimu.

Teisėjui Vladui Leonui trečiadienį priėmus sprendimą dėl ištuokos, jis per mėnesį dar gali būti apskųstas aukštesnės instancijos teismui. Jei Pankevičiai pretenzijų neturės, po mėnesio verdiktas įsiteisės ir pora bus visiškai laisva pasukti skirtingais keliais.

Užuominų apie pokyčius M.Jašinskytės-Pankevičienės šeimoje pasirodė dar prieš kurį laiką jos asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Anksčiau čia naudojusi dvigubą – savo ir vyro – pavardę, šokėja pasiliko tik mergautinę ir prisistato Jašinskytės pavarde.

Asmeninio albumo nuotr./Milana Jašinskytė-Pankevičienė Pietų Amerikoje
Milana Jašinskytė-Pankevičienė

Jos vyro Dano paskyroje taip pat vyksta keisti dalykai: gruodžio 16 dieną jis pakeitė savo santykių su Milana statusą, tad bičiuliai iškart suskubo linkėti vyrui stiprybės, guodė, kad viskas bus gerai, treti tiesiai klausė, ar šis išsiskyrė su žmona.

M.Jašinskytė-Pankevičienė ir D.Pankevičius susituokė 2011-ųjų rugpjūtį, išskirtinė vestuvių ceremonija vyko Seišelių salose. Pora susilaukė dukrelės Danielės Teresos.

Dar prieš metus žurnalui „Žmonės“ šokėja negailėjo gražių žodžių savo vyrui. „Danas nėra iš tų vyrų, kurie mano, kad moteris per dieną turi dirbti keturias valandas, o kitas privalo skirti namams ir vyrui. Jis yra laimingas tol, kol aš esu laiminga. Danas suvokė, kad mūsų laukia labai sunkus pusmetis, bet jis tą iššūkį priėmė. Mano vyras – nuostabus tėtis, puikiai susitvarkė ir su tėčio, ir su mamos pareigomis“, – kalbėjo Milana, užsimindama apie savo pasirodymą „Šok su manimi“ laidoje.

2012-ųjų pabaigoje kartu su TV3 televizijos žurnalistu Mindaugu Rainiu M.Jašinskytė-Pankevičienė nugalėjo šokių konkurse „Šok su manimi“. 

Praėjusią vasarą šokėja viešėjo Bolivijoje ir Peru, tačiau vyras drauge su ja nekeliavo – M.Jašinskytė-Pankevičienė atostogavo su bičiule.

TV3 nuotr./Milana Jašinskytė-Pankevičienė ir Mindaugas Rainys
Milana Jašinskytė-Pankevičienė ir Mindaugas Rainys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt