Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokėja Eglė Straleckaitė ištekėjo už verslininko Justino Daugėlos

Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Eglės Straleckaitės ir Justino Daugėlos vestuvės
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Baltąja gulbe vadinamoje Kauno Rotušėje meilę bei ištikimybę šeštadienio, vasario 11-osios popietę, prisiekė žinoma šokėja Eglė Straleckaitė (24) ir verslininkas Justinas Daugėla (27). Priėmusi artimiausių draugų sveikinimus pora išskubės į Vilniaus orą uostą, iš kur išvyks pasidžiaugti meile į šiltuosius kraštus.

Nuotaka ir jaunikis naktį prieš vestuves praleido atskirai. Ankstyvą šeštadienio rytą grožio procedūras E.Straleckaitė pradėjo apsilankymu pas kirpėją. Tuomet ji nuvyko į tėvų namus, kur jos laukė makiažo meistrė Karolina Kaminskaitė.

Čia likus pusantros valandos iki priesaikos Rotušėje atvyko ir jaunikis su palyda. Straleckų namuose jaunųjų porai pagal papročius surengtos palydėtuvės – tėvai palaimino kuriančiuosius šeimą.

„Man tai – labai graži, jautri ir svarbi vestuvių ceremonijos dalis“, – sakė laiminga nuotaka.

Pagal senolių tradicijas E.Straleckaitė slėpė nuo mylimojo, kaip atrodys jos vestuviniai drabužiai. Baltą suknelę iki kelių iš prabangių gėlių motyvais dekoruotų nėrinių nuotakai pasiuvo dizainerė Aurelija Jurkšaitytė. Prie jos kūrėja priderino šviesų kašmyro paltuką, papuoštą tokiais pačiais nėriniais, iš kurių pasiūtas pagrindinis šventinis drabužis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla

Prie Kauno rotušės jaunavedžiai pasirodė prieš pat santuokos ceremoniją. Pora atvyko kartu juodos spalvos BMW automobiliu. Išlipusi iš automobilio nuotaka nestokojo geros nuotaikos ir juokais žurnalistams sakė, jog nesijaudino, kol jų nepamatė.

Pora pageidavo privačios ceremonijos, todėl jų meilės priesaiką vienas kitam stebėjo tik artimiausieji. Eglė, ištarusi „taip“ mylimajam, pasirinko Straleckaitės-Daugėlės pavardę.

Vestuviniais žiedais rūpinosi jaunikis. Jo išrinktoji tik perspėjo nemėgstanti įmantrių ornamentų.

„Pasirinkome klasikinio stiliaus žiedus, ne jie – patogūs ir dailūs. Jų viduje išgraviruoti mūsų pirštų antspaudai – mano įspaustas Justino žiede, o jo – manajame“, – sakė laiminga nuotaka.

Nuotakos tėtis Vitalijus Edvardas Straleckas sakė, jog dukters santuoka jo nenustebino, nes apie tai, kad ji draugauja su Justinu, ir jis, ir žmona Jolita žinojo.

„Geras vaikinas. Kai atvažiavo pas mus pranešti apie draugystę, tik pasakiau, kad nejuokautų, o būtų rimtai apsisprendęs. Dėl sūnaus esu ramus, o dėl dukters visada daugiau rūpesčių“, – tvirtino V.E.Straleckas.

Marčia patenkinta ir Edita Daugėlienė. Ji sūnui ir j išrinktajai linkėjo skrydžio ir meilės.

„Polėkio! Tegu jo netrūksta“, – sakė Edita.

Pasveikinti prie Rotušės sutuoktinius atėjo ir draugai, ir Eglės treniruojami vaikai. Jaunosios šokėjos dovanų atnešė baltus balionus, ant kurių buvo parašyti linkėjimai. Tradiciškai balionai paleisti į orą taip tikintis, jog tai, kas parašyta, išsipildys.

Svečiai pavaišinti saldainiais, ant kurių pavaizduota jaunųjų nuotrauka ir parašyti žodžiai: „Visi mes – angelai, bet tiktai su vienu sparnu. Norėdami pakilti, turime apsikabinti. Trūksta tiek nedaug – tik žinoti, ką nori apkabinti...“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla

Apie sužadėtuves, kurios įvyko gerokai anksčiau, įsimylėjėliai savo „Facebook“ puslapiuose pranešė sausio 28 d. Prieš savaitę draugės būsimai nuotakai surengė ir mergvakarį, kurio metu lepino Eglę dovanomis.

„Draugės tikrai skyrė man daug dėmesio. Vidury savaitės visos kartu buvome nuėję ir į kiną“, – sakė Eglė.

Kadangi žinia apie vestuves tarp jaunavedžių draugų greitai pasklido, santuokos išvakarėse socialiniuose tinkluose Eglė savo ir Justino vardu į juos kreipėsi viešai. Jiedu paprašė draugų nenešti gėlių, jas iškeisti į loterijos bilietus.

Po iškilmių Rotušėje su būreliu artimiausių jaunavedžiai nusprendė išgerti arbatos greta Rotušės esančiame restorane. Tam buvo skirtas pusvalandis.

Kruopščiai savo asmeninį gyvenimą sauganti žinoma šokėja apie meilę Justinui neatvirauja. Pora sako besidžiaugianti vienas kitų, bet svarbiausius dalykus norinti išsaugoti neviešintus.

VIDEO: Eglės Straleckaitės ir Justino Daugėlos vestuvės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt