Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ palikusi Monika Linkytė: „Tikriausiai nuovargis padarė savo“

Monika Linkytė ir Justas Bareišis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Monika Linkytė ir Justas Bareišis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Septynios garsenybių poros šeštadienio vakarą sukosi ant „Šok su manimi“ parketo, bet viena pasirodė prasčiau už kitas: susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad iš šou pasitraukti buvo lemta Monikai Linkytei ir Justui Bareišiui.

Šeštadienio vakarą TV3 televizija transliavo šeštąją šou „Šok su manimi“ laidą, jos metu ant parketo sukosi septynios dalyvių poros: „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis, dainininkė Monika Linkytė ir Justas Bareišis, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir  Jomantė Dapkevičiūtė, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė bei Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas.

Vieni pasirodė geriau, kiti – prasčiau, tačiau žiūrovų ir komisijos simpatijų tam, kad tęstų kovą šou, nepakako Monikai Linkytei ir Justui Bareišiui. Pora buvo priversta pasitraukti iš laidos, toliau joje dalyvaus tik šešios šokėjų poros. 

Sužinojusi šeštosios laidos rezultatus M.Linkytė Žmonės.lt neslėpė, kad žinia apie iškritimą jai nebuvo jokia staigmena. Savo tikslus dalyvaudama šou ji jau mano pasiekusi, taigi kada teks pasitraukti tebuvo laiko klausimas. 

„Labai sunku daryti daug darbų vienu metu. Tikriausiai nuovargis padarė savo. Tačiau labai džiaugiuosi, kad pramokau šokti. Gavau labai gerą partnerį, manau, kad puikiai sutarsime ir toliau. Ačiū organizatoriams, tiems, kurie mus palaikė ir už mus balsavo“, – sakė M.Linkytė.

Dalyvavimą šou ji vertino kaip iššūkį. „Negaliu pasakyti, kad labai liūdžiu dėl iškritimo. Iš šio šou pasiėmiau viską, ką norėjau, taigi toliau buvo tik laiko klausimas“, – tikino. 

Paklausta, kam linki pergalės, M.Linkytė sakė serganti už tą, kas, jos nuomone, šokia geriausiai – Rūtą Mazurevičiūtę. O toliau šou kursiantiems rengėjams dainininkė linki daugiau dėmesio skirti šokiams, mat, anot jos, žiūrovams būtent jie yra įdomiausi.

VIDEO: Šok Su Manimi Dainos
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė ir Justas Bareišis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė ir Justas Bareišis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt