Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Smurtavusių užsienio žvaigždžių pasiteisinimai: darau tai ne dažniau nei bet kuris kitas vyras savo žmonai

Holivudo smurtautojai: Charlie Sheenas, Chrisas Brownas, Melas Gibsonas ir Ike'as Turneris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Holivudo smurtautojai: Charlie Sheenas, Chrisas Brownas, Melas Gibsonas ir Ike'as Turneris
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pramogų pasaulis – ne vien blizgesys, linksmybės ir malonumai. Neretai šlovė taip apsuka galvą, kad su tuo nesugebantys susidoroti vyrai savo galią ima demonstruoti prieš moteris ir ypač negražiais būdais.

Pirmadienį žiniasklaidą pasiekus žiniai apie dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus smurtą prieš žmoną Moniką prisimintos ir kitos nemalonios istorijos, į kurias įsivėlė užsienio žvaigždės.

Chriso Browno smurto išpuolis prieš tuometę merginą Rihanną plačiai nuskambėjo žiniasklaidoje. Tada dar 19-metis Chrisas Brownas dainininkę sumušė tą pačią dieną, kuomet jis turėjo koncertuoti „Grammy“ apdovanojimuose. Smarkiai sužalotu veidu Rihanna buvo pristatyta į ligoninę, o Chrisas Brownas pats pasidavė policijai tos pačios dienos vakarą. Teisme dainininkas neigė kaltinimus grasinimu ir užpuolimu, tačiau jam buvo paskirtas penkerių metų bandomasis laikotarpis ir 180 dienų viešųjų darbų – nuo rimtesnės baudos jam pavyko išsisukti. Vėliau Chrisas Brownas ne kartą viešai atsiprašinėjo dėl savo veiksmų, bandė atgaivinti savo karjerą, tačiau smurtautojo etiketė jį lydi iki šiol – maža to, vaikinas dar ne kartą buvo įsivėlęs į įvairius konfliktus. Pati Rihanna Chrisui Brownui atleido ir jiedu netgi buvo atnaujinę santykius, tačiau galiausiai vis tiek išsiskyrė.

@sweden nuotr./Plakatai su sumuštos Rihannos nuotrauka
@sweden nuotr./Plakatai su sumuštos Rihannos nuotrauka

Kitas garsus smurtautojas – aktorius Charlie Sheenas. Jis ne vienai savo gyvenimo moteriai meilę bandė įrodyti kumščiais. 1997-aisiais šis aktorius buvo teisiamas dėl savo merginos Brittany Ashland užpuolimo jo namuose Kalifornijoje. Tada jis, už plaukų sugriebęs širdies draugę, partrenkė ją ant žemės ir mušė iki sąmonės netekimo, smarkiai sužalotą lūpą vėliau teko siūti net septyniomis siūlėmis. Draugę sumušęs aktorius grasino ją nužudysiantis, jeigu ji kam nors apie tai prasitars, tačiau ji nepabūgo ir padavė aktorių į teismą. Teisme Charlie Sheenas neigė savo kaltę, o jo tuometis atstovas spaudai tikino, kad Brittany Ashland yra dar viena pinigų besivaikanti moteris, siekianti pasipelnyti iš žvaigždės, o visa ši istorija – išgalvota. Esą tokie kaltinimai – tai „tipiška kaina, kurią turi sumokėti, jeigu šiais laikais esi garsenybė“. Nuo bausmės aktorius išsisuko.

Charlie Sheenas už plaukų sugriebęs širdies draugę partrenkė ją ant žemės ir mušė iki sąmonės netekimo.

Vėliau jam buvo pateikti kaltinimai dėl smurtavimo prieš antrąją žmoną Denisę Richards, su kuria jis turi dvi dukras.

2009-aisiais per Kalėdas, dviejų sūnų akivaizdoje, jis pakėlė ranką prieš savo trečiąją žmoną Brooke Mueller, kuri pareiškė norinti skirtis. Moteris policijai pasakojo, kad vyras ją parvertė ant lovos ir prikišęs peilį prie gerklės grasino ją nužudysiantis. Dėl to aktorius atsidūrė areštinėje. Teismas jį trisdešimčiai dienų pasiuntė į reabilitacijos kliniką bei paskyrė 30 dienų bandomąjį laikotarpį ir įpareigojo išklausyti 36 valandų trukmės kursą apie pykčio tvardymą. Po garsiojo incidento pora katu pragyveno dar 11 mėnesių.

Charlie Sheenas ir Brooke Mueller
Charlie Sheenas ir Brooke Mueller

Aktorius Melas Gibsonas nesusivaldė ir ranką pakėlė prieš savo tuometę draugę ir dukters motiną rusų pianistę Oksaną Grigorjevą. Pora išsiskyrė 2010-ųjų balandį, o birželį Oksana paprašė teismo uždrausti Melui Gibsonui artintis prie jos ir jųdviejų tuomet pusės metų dukters tvirtindama, kad buvęs mylimasis prieš ją naudoja psichologinį smurtą. Vėliau paaiškėjo, kad aktorius prieš Oksaną smurtavo ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. Po metų, dar nesibaigus teismo procesui, Oksana atsiėmė kaltinimus prieš buvusį draugą – už tai moteris nuo Melo Gibsono gavo 750 tūkst. JAV dolerių bei prabangų namą Kalifornijoje, kuriame galės gyventi iki jųdviejų dukrai sueis 18 metų. Vėliau moteris viešai teigė pasipiktinusi savo teisininkais, kurie pražiopsojo svarbią sutarties detalę – ji nebegalės reikšti jokių pretenzijų Melui Gibsonui, kitaip praras visą finansinę paramą, taigi jis gali jaustis drąsus ir elgtis kaip nori.

Melas Gibsonas ir Oksana Grigorieva
Melas Gibsonas ir Oksana Grigorjeva

 

Taip, aš trenkiau jai, bet ne daugiau kartų nei tai savo žmonai daro bet kuris kitas vyras“, – žurnale „Spin“ teisinosi jis.

Amerikiečių muzikantas Ike'as Turneris (1931–2007) savo žmoną Tiną Turner skriaudė ne vienerius metus. Tinos atradėju, mokytoju ir sutuoktiniu buvęs Ike'as pamažu per daug įsijautė ir nusprendė turįs teisę savo žmoną pamokyti kumščiais. Smurtavimas prasidėjo tuomet, kai Tina panoro pasitraukti iš Ike'o grupės ir pradėti solinę karjerą. Dainininkė pasakojo, kad kartą buvęs vyras trenkė jai per galvą savo batu – netrukus po to jis panoro pasimylėti su žmona. Tiną smurtas taip žlugdė, ji jautėsi taip beviltiškai, kad 1969-aisiais netgi bandė nusižudyti. 1976-aisiais, po dar vieno smurto protrūkio, Tina nusprendė, kad jai jau gana ir padavė skyrybų prašymą. Netrukus po skyrybų dainininkė netgi pasidarė plastinę operaciją, kad susitvarkytų nuo nuolatinių mušimų deformuotą nosį.

Praėjus dešimčiai metų po skyrybų Ike'as Turneris pripažino smurtavęs prieš buvusią žmoną, tačiau jo prisipažinimas sukėlė dar didesnę pasipiktinimo bangą. „Taip, aš trenkiau jai, bet ne daugiau kartų, nei tai savo žmonai daro bet kuris kitas vyras“, – žurnale „Spin“ teisinosi jis.

Ike'as Turneris
Ike'as Turneris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt