Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šmeižimu apkaltintas „Lemon Joy“ narys Olegas Semionovas emigruoja: „Grįšiu, kai nusiraminsiu“

„Lemon Joy“
A.Veličkos nuotr. / „Lemon Joy“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Paėjusią savaitę „Lemon Joy“ gerbėjus sukrėtė ne viena žinia. Padauginęs alkoholio grupės lyderis Igoris Kofas atsidūrė ligoninėje, o po poros dienų paskelbė – nuo Naujųjų keisis „Lemon Joy“ sudėtis.

I.Kofas tokį sprendimą priėmė pasirodžius, anot jo, melagingai žiniai, kad jis bandė prieš save pakelti ranką. Tokiu šmeižimu apkaltinęs savo grupės kolegą Igoris nusprendė pakeisti „Lemon Joy“ sudėtį ir priimti kelis naujus narius.

I.Kofas užsiminė jau prikalbinęs anksčiau kartu grojusius bosistą Vainių Šimukėną ir būgnininką Rytį Rutkauską, tačiau ieško dar poros talentingų instrumentalistų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šmeižtu kolegą kaltinantis Igoris Kofas ieško naujų „Lemon Joy“ narių: „Priėjome liepto galą“

Pasak senbuvio „Lemon Joy“ nario Olego Semionovo, tokį sprendimą I.Kofas priėmė be jo žinios, todėl nenuostabu, kad sužinojęs apie grupės lyderio planus Olegas nuleido rankas – jis nusprendė emigruoti.

„Man labai bloga dėl visos šios situacijos. Aš norėjau jam padėti... Išvykstu iš Lietuvos, išskrendu į Londoną, turiu bilietą į vieną pusę. Kol kas nežinau, ką ten veiksiu, važiuoju pas draugus. Noriu pabėgti... trumpam... atsigauti. Atgal grįšiu, kai nusiraminsiu“, – Žmonės.lt kalbėjo O.Semionovas.

Simonos Marozaitės nuotr./„Lemon Joy“ / Festivalio „Galapagai 2014“ pirmoji diena /  Simonos Marozaitės nuotr.
Simonos Marozaitės nuotr./„Lemon Joy“ 

Kad I.Kofas mėgo kilnoti taurelę, muzikanto artimiesiems nebuvo staigmena. Tačiau į dienos šviesą praėjusią savaitę išlindę įvykiai sukrėtė ne gerbėją. I.Kofas ligoninėje atsidūrė padauginęs alkoholio, tą jis ir pats pripažino.

O.Semionovas su I.Kofu kartu dirbo kone 20 metų, per visą šį laikotarpį jiedu spėjo tapti ir gerais bičiuliais. Matydamas, kad Igoris klimpsta į alkoholizmo liūną, Olegas tikina ne kartą bandęs jam padėti, visuomet linkėjo jam tik geriausio, bandė padėti.

„Dabar esu jo priešas. Bijau, kad ką bepasakyčiau, viskas atsisuks prieš mane. Norėjau jam padėti, norėjau atkreipti dėmesį, apie tai kalbėti garsiai, tačiau tapau kažkokiu išdaviku. Man pačiam depresija, šokas“, – nusivylęs kalbėjo Olegas.

Šiandien jis tikisi vieno – kad susiklosčiusi situacija privers I.Kofą pamąstyti ir įkvėps keisti gyvenimo būdą.

Pasak Olego, šiuo metu visi „Lemon Joy“ planai pakibę ore.

„Planų buvo pusmečiui į priekį: tiek dėl koncertinės veiklos, tiek dėl naujo albumo išleidimo, ir Anglijoje turėjome planų ir smulkių renginių, ir didelių. Man skambina renginių organizatoriai, tačiau nežinau, ką jiems sakyti. Jiems irgi šokas, viskas pakibę ore“, – kalbėjo O.Semionovas.

„Galapagai“ nuotr./„Lemon Joy“
„Galapagai“ nuotr./„Lemon Joy“

Su I.Kofu jis sako gyvai po to, kai šis atsidūrė ligoninėje, nekalbėjęs. Igoris teparašė jam vieną trumpąją žinutę, kurios turinio Olegas nenorėjo atskleisti.

Noriu, kad viskas aprimtų, noriu, kad jis išsigydytų, ir tada pagelbėti iš naujo.

„Man tiesiog labai liūdna. Kaip jūs elgtumėtės matydami, kad jūsų draugas žlunga? Sėdėtumėte sudėję rankas? Alkoholizmas irgi yra lėtas savęs žudymas. Bandymą pagelbėti jis traktuoja kaip kišimąsi į jo gyvenimą. Noriu, kad viskas aprimtų, noriu, kad jis išsigydytų, ir tada pagelbėti iš naujo“, – kalbėjo O.Semionovas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ligoninėje atsidūręs Igoris Kofas prabilo: „Padauginau alkoholio“

Šmeižtu kolegą kaltinantis Igoris Kofas ieško naujų „Lemon Joy“ narių: „Priėjome liepto galą“

Igorio Kofo kolegos linki muzikantui stiprybės ir ragina kitus netylėti – tokių atvejų daug

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Igoris Kofas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt