Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Slidininkė I.Januškevičiūtė „Išsipildymo akcijos“ heroję palydėjo į pirmą kalną

Kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė „Išsipildymo akcijos“ heroję palydėjo į pirmąjį kalną
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė „Išsipildymo akcijos“ heroję palydėjo į pirmąjį kalną
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ieva Januškevičiūtė – Olimpinės svajonės siekianti geriausia Lietuvos slidininkė ir trejų metų Meda – mergaitė, pasiryžusi įveikti kalnus. Ievos ir Medutės susitikimas Druskininkų „Snow arenoje“ virto šilta ir įkvepiančia draugyste.

Trejų Medutė – dar viena „Išsipildymo akcijos“ herojė. Ji nekalba, nevaikšto, nedaro to, kas būdinga visiems trimečiams. Gimusi praktiškai nieko nematė, o mėnesio laiko jai nustatyta abiejų akių subatrofija, įtartos iki galo neišsivysčiusios mažosios smegenėlės, atsakingos už koordinaciją ir pusiausvyrą. Tačiau pakalbinta mergaitė šypsosi. Šiandien Meda mato, seka akimis žmones, tačiau žengti pirmyn ir nesuklupti gali padėti tik reabilitacija. Slidininkė Ieva Januškevičiūtė puikiai žino, kiek atkaklumo reikia norint nesustoti: „Kad ir kiek kartų tu kristum, kažkada tu atsistosi, nereikia niekada pasiduoti“, – sako Ieva.

Emocijos, tikėjimas, stiprybė įkvepia Ievą Januškevičiūtę, kuri įtemptai rengiasi artėjančioms žiemos Olimpinėms žaidynėms. O Meda džiaugiasi pamačiusi pirmąjį savo gyvenime kalną ir galėdama į jį pakilti, net jeigu kol kas ne visai savarankiškai.

Užsimezgusi draugystė – didžiausia dovana, pamokanti dalintis tuo, ką turime, skleisti gerumą ir matyti šalia savęs mažiausius, silpniausius, tyliausius bei padėti jiems kaip artimiausiam savo draugui. Draugystei atvėrusi širdį Ieva kviečia susivienyti bendram Olimpiniam tikslui ir padovanoti Medutei galimybę užkopti į savo gyvenimo kalną! Vienintelė viltis – reabilitacija ADELI medicinos centre Slovakijoje, kur teikiamas intensyvus gydymas dviem savaitėms kainuoja 6000 Eurų. Medutė – mažas stebuklas, kuriam reikia visų mūsų pagalbos kopiant į kasdienius gyvenimo kalnus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt