Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Slidinėti į Italiją vykusiems Mackoniams sunkiausia buvo išsiskirti su dukra Penelope

Vytautas Mackonis su žmona ir bičiuliu
Asmeninio albumo nuotr. / Vytautas Mackonis su žmona ir bičiuliu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokėjas ir grupės „Džentelmenai“ atlikėjas Vytautas Mackonis kartu su žmona Natalija ir bičiulių kompanija atostogavo Italijoje – kas pačiupo slides, kas snieglentes, tačiau visi kaip reikiant pailsėjo ir pasisėmė šaunių įspūdžių. „Slidinėjimas baigėsi sėkmingai, be jokių traumų ir rimtų sužalojimų, o tai – jau gerai“, – juokėsi Žmonės.lt kalbintas V.Mackonis.

Asmeninio albumo nuotr./Vytautas Mackonis su bičiulių kompanija Italijoje
Asmeninio albumo nuotr./Vytautas Mackonis su bičiulių kompanija Italijoje

Devynių žmonių kompanija į Italiją važiavo dviem automobiliais, kelyje užtruko tris dienas, o pilną savaitę galėjo mėgautis atostogomis. „Aš slidinėju jau daug metų, o žmona – trečius. Pats ją užkrečiau, tai dabar ir vežuosi su savimi“, – šypteli V.Mackonis

Čiuožinėti slidėmis jis pradėjo dar vaikystėje, vėliau vaikiškas hobis tapo kur kas rimtesne veikla  – dabar šokėjui nėra jokio skirtumo, mėlyna ar juoda trasa leistis žemyn, mat jis jau gerai įgudęs ir slides valdo užtikrintai. Prieš keletą metų pradėjo mokytis čiuožti ir su snieglente.

Kompanija spėjo ne tik paslidinėti, bet ir apsilankyti Bormijo miestelyje, jame papramogauti. „Buvome apžiūrėti tų vadinamųjų šiltų vonių, kur iš kalnų trykšta tyras karštas vanduo. Įspūdingas kompleksas! Įsikūręs ant kalno, su vaizdu žemyn į miestelį – labai gražu“, – patikina.

Ilgiausias išsiskyrimas su dukra

Mackoniai augina metų ir trijų mėnesių dukrelę Penelopę, tačiau mergaitei leistis į tokią kelionę dar anksti, todėl tėvai ją paliko prižiūrėti rūpestingiems seneliams.

„Iš tikrųjų, tai buvo pirmas toks ilgas atsiskyrimas su dukrele. Palikome ją prižiūrėti seneliams – jie tarpusavyje ją dalinosi (juokiasi). Tai buvo pirma mūsų kelionė, kuomet dukrą palikome taip ilgai – iki šiol vos dienai ar dviems buvome atsiskyrę. Čia jau buvo rekordas“, – šypteli Vytautas.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Mackonienė
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Mackonienė

Pasiteiravus, kaip jiems sekėsi suvaldyti ilgesį, mat dauguma „šviežiai iškeptų“ tėvelių labai jaudinasi pirmąkart palikdami savo atžalą, atlikėjas patikino, kad jam dukros trūko, tačiau žmonai buvo dar sunkiau.

„Sunku buvo be dukrelės. Aišku, sunkiausia tai žmonai – ji vakarais lovoje su nostalgija žiūrėdavo filmuotą medžiagą su dukryte. Penelopė atsiskyrimo tarsi ir nepajuto – seneliai pasakojo, kad viskas buvo gerai. Galų gale, dabar juk 21 amžius, todėl ir skambindavomės, ir per „Skype“ su vaizdu kalbėdavomės – palaikyti ryšį dabar ir per atstumą galima“, – patikina.

Ar slidinėjimas taps bendru Mackonių šeimos hobiu? „Oi, ši slidinėjimo kelionė tikrai nepaskutinė! Pats esu labai susidomėjęs jau nuo vaikystės, žmona irgi vis labiau įsitraukia, o ir draugų norinčių paslidinėti – nemažai. Būrys tik didėja, todėl tikrai keliausime ir kitąmet“, – patikino pašnekovas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Mackonienė, Penelopė Mackonytė, Vytautas Mackonis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Mackonienė, Penelopė Mackonytė, Vytautas Mackonis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt