Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skyrybų dramos įkarštyje Bradas Pittas pasirodė „Auksiniuose gaubliuose“: sukėlė ovacijų bangą

Bradas Pittas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Bradas Pittas per „Auksinių gaublių“ apdovanojimus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio naktį Los Andžele vykusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose itin karšto palaikymo iš kolegų sulaukė Bradas Pittas (53 m.), šiuo metu besiskiriantis su žmona Angelina Jolie (41 m.) ir išgyvenantis ne pačias maloniausias dienas.

Bradas Pittas ant scenos lipo pristatyti ištraukos iš vėliau tą vakarą „Auksinį gaublį“ pelniusios dramos „Mėnesiena“ („Moonlight“) – jis yra vienas iš filmo prodiuserių.

Brado Pitto pasirodymas apdovanojimų ceremonijoje iš anksto nebuvo skelbiamas, tad tapo staigmena tiek televizijos žiūrovams, tiek šimtams kolegų, susirinkusių į „Beverly Hilton“ viešbučio salę.

Pastarieji keli mėnesiai jam – ne pats šviesiausias metas: aktorius išgyvena ne itin draugiškas skyrybas su Angelina Jolie ir jiedu vis nesusitaria dėl šešių vaikų globos. Skyrybų dramą dar paaštrino kaltinimai Bradui Pittui smurtavus prieš vaikus, tačiau tyrimą atlikusios vaikų priežiūros tarnybos išteisino jo gerą vardą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2014 m.)
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2014 m.)

TAIP PAT SKAITYKITE: „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose – absoliutus „Kalifornijos svajų“ triumfas: laimėjo viską

Šiuo nemaloniu periodu aktorius atrodė gerokai išvargęs ir nė iš tolo nepriminė to Holivudo gražuolio, dėl kurio anksčiau alpo milijonai moterų.

Tačiau „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose jis atrodė it geriausiais savo laikais ir bent dešimtmečiu atjaunėjęs – vėl pasitempęs, tvarkingai nusiskutęs ir susišukavęs, nuo galvos iki kojų apsirengęs „Tom Ford“, besišypsantis ir pasitikintis savimi.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas

Tokį Bradą Pittą ant scenos pamatę jo kolegos bei draugai itin karštai palaikė „senojo Pitto sugrįžimą“ – netylančios ovacijos ir plojimai jam vis neleido pradėti sakyti kalbos, o už tai aktorius dėkojo draugams.

Tuo tarpu Angelina Jolie grįžti į viešąjį gyvenimą dar neskuba – po skandalingųjų skyrybų ji tik keletą kartų buvo pakliuvusi į paparacų akiratį, tačiau į tokius renginius kaip „Auksinių gaublių“ apdovanojimai nesiveržia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norvegijos aviakompanija pelnosi iš Brado Pitto skyrybų reklamuodama skrydžius į Los Andželą: „Bradas vėl laisvas!“

VIDEO: Brad Pitt gets rapturous applause at Golden Globes
VIDEO: Į „Auksinių gaublių“ apdovanojimus atvykusios garsenybės žengė raudonuoju kilimu
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt