Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skyrybas išgyvenanti Angelina Jolie dar labiau sulyso – sveria vos 34,5 kilogramo

Aktorė Angelina Jolie
Vida Press nuotr. / Aktorė Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Skausmingas skyrybas su aktoriumi Bradu Pittu (53) išgyvenanti Holivudo žvaigždė Angelina Jolie (41) dar labiau sunyko. Internete pasklido nuotraukos, kuriose galima matyti populiariąją aktorę lieknesnę nei bet kada anksčiau.

Pernai viso pasaulio žiniasklaidoje buvo rašoma, kad A.Jolie sveikatai kilo didelis pavojus, nes sveria vos 37 kilogramus. Pasak žurnalo „Now“, dėl streso per skyrybas A.Jolie dar labiau sulyso – ji tariamai sveria 34,5 kilogramo.

Leidinyje rašoma, kad Jolie tokia sulysusi, jog visiems, net ir jos buvusiam vyrui B.Pittui, neramu dėl jos. Teigiama, kad skyrybos bei itin didelis visuomenės dėmesys labai paveikė A.Jolie, o tai neigiamai atsiliepė aktorės apetitui. Pasak „Now“, B.Pittas taip susirūpino savo buvusios žmonos ir vaikų motinos sveikata, jog kreipėsi į bendrus jųdviejų draugus, prašydamas padėti A.Jolie.

Šešių vaikų mama A.Jolie į žiniasklaidos akiratį pateko dar praeitais metais, kuomet buvo paskelbta, jog po 12 bendro gyvenimo metų ji skiriasi su B.Pittu.

Maddoxo (15), Paxo (13), Zaharos (12), Shilohos (10) ir dvynukų Vivienne ir Knoxo (8) mama teigė, jog skiriasi dėl šeimos gerovės. Anot žymios aktorės, B.Pittas sudavė jų vyriausiajam sūnui Maddoxui, kai visa šeima skrido privačiu lėktuvu. Vis dėlto, aktorius buvo išteisintas, o visi kaltinimai – atmesti. Šiuo metu besiskirianti pora paprašė, kad už jų byla būtų nagrinėjama už uždarų durų.

Angelina siekia visų šešių vaikų globos.

Kalbos apie A.Jolie sveikatą ir ant pavojaus ribos balansuojantį svorį netyla jau nuo 2013-ųjų, kuomet moteriai buvo atlikta dviguba mastektomija -pašalintos abi krūtys. Tokios krūtų vėžio prevencijos žymi aktorė ėmėsi sužinojusi, jog jai nustatyta 87 proc. tikimybė susirgti krūtų vėžiu ir 50 proc. tikimybė susirgti kiaušidžių vėžiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt