Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Skaiva Jasevičiūtė nusifotografavo iki pusės nuoga

Skaiva Jasevičiūtė su kolega Gintu
M-1 nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė su kolega Gintu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Radijo laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės gerbėjai socialiniame tinkle gali pamatyti netikėtą kadrą – iki pusės nusirengusią Skaivą, nusifotografavusią kartu su kolega Gintu.

Tiesa, tai  – ne kokia nors erotinė fotosesija, o radijo, kuriame S.Jasevičiūtė dirba, idėja: šmaikščiai pateiktas konkursas klausytojams.

„Dėmesio, bėda! Radioekrano vedėjai neturi ko apsirengti!!!!!! Vasara atėjo, o Skaiva su Gintu vis dar neturi pačių kiečiausių marškinėlių, su pačiu kiečiausiu užrašu. Todėl užduotis jums – komentaruose rašykite koks užrašas turėtų būti ant vedėjų marškinėlių! Jis turi būti linksmas, kvailas, koks tik norite!!! 2 užrašai sulaukę daug „like’ų“ ir patikę mums ryt atsidurs ant vedėjų marškinėlių ir jie visą dieną ves laidą pasipuošę jais!“ – po nuotrauka skelbia radijo stoties M-1 komanda.

Toks konkursas sulaukė didelio klausytojų susidomėjimo – po nuotrauka pažiro originalūs pasiūlymai su būsimų marškinėlių užrašais Skaivai ir Gintui. Akivaizdu, kad norint pritraukti kuo daugiau dalyvių toks šmaikštus konkurso pateikimo būdas tikrai pasiteisino.

Ne pirmas apsinuoginimas

Žmonės.lt primena, kad tai – ne pirmas Skaivos apsinuoginimas radijuje dėl kokios nors idėjos: prieš keletą metų su tuo pačiu kolega Gintu Vaičikausku jiedu nusirenginėjo tiesioginio radijo eterio metu.

Tada socialiniame tinkle „Facebook“ radijo stoties M-1 paskyroje atsirado paraginimas klausytojams po nuotrauka spausti „like“: tūkstantis paspaudimų prilygo vienam nusimestam radijo stoties vedėjų drabužiui ar aksesuarui. Užmanymas pranoko lūkesčius – po nuotrauka buvo sulaukta gerokai daugiau nei 10 tūkst. paspaudimų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tiesioginiame radijo eteryje nuogai išsirengė laidų vedėjai Skaiva Jasevičiūtė ir Gintas Vaičikauskas

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Skaiva Jasevičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Skaiva Jasevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt