Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Skaitytojo tema: vilniečio Elono Peniko fotosesija bažnyčioje glumina tikinčiuosius

Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr. / Elonas Penikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į Žmonės.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Raimondas, kurį papiktino socialiniame tinkle „Facebook“ pastebėtos nuotraukos. Jose – prie altoriaus bažnyčioje pozuojantis, atletišką kūną demonstruojantis pusnuogis vaikinas. Skaitytojas pyksta, kad nuotraukos – šventvagiškos, o vaikinas iš fotografijos aiškina bažnyčioje užsiėmęs socialiniu eksperimentu.

„Sveiki, šiandien feisbuke pamačiau ganėtinai įžūlias nuotraukas jaunuolio. Manau, tai tikrai nėra normalu. Esu iš tikinčios šeimos ir manau, kad taip palikti negalima“, – Žmonės.lt redakcijai rašė skaitytojas Raimondas. 

Skaitytojo minėtose fotografijose įamžintas vilnietis Elonas Penikas. Šv. Onos bažnyčioje, prie altoriaus, vaikinas pozavo apsirengęs melsvus šortukus, veidą pridengęs akiniais nuo saulės. Pozuodamas vilnietis atskleidė savo kūno privalumus – parodė įspūdingus raumenis. 

Nuotraukos netruko išplisti socialiniame tinkle „Facebook“, kur sulaukė didelio gerbėjų palaikymo – mygtuką „patinka“ spaudė arti dviejų tūkstančių internautų, komentaruose jie gyrė atletišką vilniečio kūną. 

Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas

Žmonės.lt susisiekus su E.Peniku, vaikinas patikino, kad fotosesija bažnyčioje buvo dalis jo socialinio eksperimento, kurį prieš kelias dienas įgyvendino kartu su draugu.

„Toks ažiotažas išėjo ekspromtu. Tai buvo socialinio eksperimento dalis, viską filmavome. Pradžioje perėjau visą Gedimino prospektą, po to nuėjau iki bažnyčios ir ten buvo maža fotosesija“, – paaiškino jis. 

Vaikino teigimu, fotografuojantis bažnyčioje aplink nebuvo nė vieno žmogaus, jo nematė ir čia dirbantys dvasininkai.

Visą savo socialinį eksperimentą E.Penikas žada parodyti vaizdo siužete, o tada ir paaiškės, kas, kodėl ir apie ką. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt