Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šiuolaikinių menininkų paroda „Menas už taiką“ sudomino ir žinomus žmones

Danguolė Stachura, Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas, Dalius Mertinas ir Laima Mertinienė
Juliaus Kalinsko nuotr., Žmonės.lt montažas / Danguolė Stachura, Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas, Dalius Mertinas ir Laima Mertinienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą „Pilies“ meno galerijoje Vilniuje vyko iškilių šiuolaikinių Lietuvos menininkų paroda „Menas už taiką – žmoguje, šeimoje, visuomenėje, pasaulyje“. Rudens vakarą paskirti domėjimusi menu nusprendė ir būrelis žinomų žmonių.

Sigito Staniūno, Arturo Aliuko, Pauliaus Juškos, Arūno Rutkaus, Dovilės Norkutės, Miglės Kosinskaitės,  Arūno Žilio ir Aliaus Berdenkovo – šių iškilių šiuolaikinių Lietuvos menininkų darbai ekspozicionuojami naujoje parodoje Vilniuje.

Uždarame meno vakare apsilankė ir būrys žinomų žmonių: Dalius Mertinas su žmona Laima, Daiva Tamošiūnaitė, Valda Bičkutė, Audronė Bunikienė ir kiti.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Šiuolaikinių menininkų parodos atidarymas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas

Tarp svečių buvo galima pamatyti ir žiemos pradžioje pirmagimio susilauksiančią keliautojo, žurnalisto Vytaro Radzevičiaus ir žurnalistės Laisvės Radzevičienės dukrą Augustę Radzevičiūtę, kurią į renginį atlydėjo širdies draugas, britas iliustratorius Neilas Gittinsas.

Svečius pasitiko ir parodą pristatė meno galerijos savininkė, verslininkė Danguolė Stachura.

Šią galeriją D.Stachura atidarė prieš šešerius metus: tuomet per atidarymo šventę moteris žadėjo padėti talentingiems meno žmonėms ir džiaugėsi įgyvendinusi savo svajonę turėti meno erdvę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 paroda Menas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt