Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Širdinga nuotrauka Donatas Motiejūnas užminė mįslę dėl paslapčia įvykusių vestuvių

Donatas Motiejūnas ir Paulina
Žmonės.lt nuotr. / Donatas Motiejūnas ir Paulina
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą krepšininkas Donatas Motiejūnas socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą šurmulį. Pasidalijęs nuotrauka su mylimąja Paulina Popek jis užminė mįslę: pora paslapčia susituokė?

„Didžiuojuosi savo brangiausia žmona, kuri baigė net dviejų specialybių mokslus universitete tuo pat metu! Myliu, bučiuoju ir labai stipriai džiaugiuosi“, – dalydamasis nuotrauka iš universiteto baigimo šventės rašė Donatas.

Kol kas žinių apie jo ir Paulinos santykių įteisinimą nebuvo. Vis dėlto tai neturėtų labai stebinti – praėjusių metų rugpjūtį jiems gimė sūnus Adomas. Tuomet po Europos krepšinio čempionate sužaistų rungtynių su Ispanija vyriausiasis rinktinės treneris Dainius Adomaitis buvo išleidęs krepšininką pas mylimąją Pauliną Popek į Ameriką aplankyti ką tik gimusį sūnų.

Paulina ir Donatas susipažino prieš daugiau kaip penkerius metus, kai krepšininkas žaidė viename Lenkijos klubų. Savo santykius D. Motiejūnas nuo žiniasklaidos ilgą laiką slėpė, o apie šeimą ir ateities planus visada užsimindavo vos pusę lūpų.

Vis dėlto tėviški džiaugsmai pavertė Donatą atviresniu visuomenei. Švęsdamas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį krepšininkas pristatė gerbėjams savo sūnelį.

„Gyvuok per amžius, Lietuva. Su Vasario 16! Su 100!“ – dalydamasis nuotrauka tuomet rašė Donatas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt