Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simonos Milinytės gimtadienio šventė: praeivių dainos ir galimybė pasimatuoti princesės Dianos karūną

Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Milinytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalį dainininkė Simona Milinytė šventė – kartu su draugais paminėjo savo 20-metį. Žmonės.lt dainininkė pasakojo puikiai praleidusi laiką, ją džiugino draugų surengtos staigmenos.

Visą gimtadienio dieną – gruodžio 12-ąją, šeštadienį, – S.Milinytė skyrė laisvalaikiui. O kaip kitaip, kai sukaktis tokia reikšminga?

„Turiu nuostabią draugę Sandrą. Ji modelis išš Malaizijos, kuris kartu su manimi mokosi JAV. Per mano gimtadienį ji taip norėjo būti kartu, kad net atidėjo savo kelionę namo, kur pasitiks šventes! Esu nepaprastai laiminga, kad turiu tokių gerų, tikrų draugų. Kartu nutarėme nuveikti ką nors kalėdiško, mat esu tikra švenčių mėgėja. Važiavome į „Queen Mary“ laivą, ten įrengtas muziejus“, – nuo pat pradžių pasakojo Simona. 

Muziejus jai paliko labai gerą įspūdį: „Be galo įdomu pasivaikščioti, apžiūrėti visą laivą, kurio dydis beveik kaip „Titaniko“. Apžiūrėjome ir denį, ir laivo vidų, taip pat leidomės į apačią, kur kažkada buvo varikliai, dirbtuvės. Taip pat ir kambarius, suskirstytus pagal klasę, – nuo žemiausių iki karalių kajučių, kur mėgdavo apsistoti princesė Diana. Sužinojome istorijos, viską matėme savo akimis – tiek senovines sporto sales, tiek kirpyklas. Tikrai nemažai įspūdžių!“

Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė

Vėliau įkvėptos istorijos merginos patraukė princesės Dianos muziejaus link. Čia jos apžiūrėjo jos sukneles, kitus daiktus, laiškus. „Ir karūną matavausi!“ – džiaugėsi S.Milinytė. 

Galop atėjo eilė kelionei į Kalėdų miestelį. „Taip netikėtai ten viskas... Nuo labirintų iki kalėdinių namelių, įvairių šventinių skanėstų ir panašiai. Centrinė Los Andželo eglė, ledo čiuožyklos ir koncertai ten vyksta nuolat. Anksčiau nebuvau ten buvusi, taigi ir čia labai patiko“, – porino atlikėja. 

Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė

„Žinoma, ėjom į ledo karalystę. Ten tai be galo sušalau... Nors ir uždėjo kostiumus kaip pingvinams, tačiau ten vyrauja 30 laipsnių šaltis, kadangi viskas yra iš ledo! Ledas atvežtas iš Kinijos. Skulptoriai net kelis mėnesius su juo dirbo. Kiekviena menkiausia detalė išskaptuota lede“, – toliau įspūdžiais dalijasi dainininkė. 

Sušilti merginos nuskubėjo į 4D kino teatrą, kur žiūrėjo filmą „Polar Express“: „Kino teatras irgi įspūdingas: ne tik lieki sušlapęs ir apsnigtas, bet, pavyzdžiui, kai per filmą rodomas karštas šokoladas, salėje gali užuosti jo kvapą!“

Ypatinga staigmena Simonai tapo gimtadieninis sveikinimas vidury Kalėdų miestelio. Čia groję muzikantai netruko užtraukti „Su gimimo diena“, kurią drauge dainuoti ėmė kone visa aikštė. Net nepažįstami ėmė sveikinti Simoną ir linkėti geros kloties. 

Ką S.Milinytė gavo dovanų? Pasakoja gavusi visko: ir dovanų kuponų, ir papuošalų, kosmetikos, pinigų. Nemažai sveikinimų sulaukė net nuo skirtingų Lietuvos ir užsienio įmonių. 

„Žinoma, nuostabių sveikinimų sulaukiau ir iš šeimos. Labiausiai nudžiugino mano JAV gyvenanti teta, kuri atsiuntė siuntinį su kruopščiai supakuotais mano pačiais mėgstamiausiais daiktais. Tiksliau tuo, ko man labai reikėjo. Kartais atrodo, kad artimieji mane pažįsta geriau nei kad aš pati save“, – sako S.Milinytė. 

Pasakojimą reziumuoja sakydama, kad svarbiausia – žmonių geraširdiškumas: „Man džiugiausia, kad gavau labai daug nuoširdžių sveikinimų. Nepaprastai malonu, kad tiek žmonių prisiminė, nepatingėjo parašyti ir pasveikinti. Juokavau, kad visi turi sveikinti ir mano tėvelius – juk aš jų nuopelnas. Drąsiai galiu sakyti, kad sulaukusi 20-ies ir turėdama tiek artimų draugų ir nuostabių žmonių aplink esu pati laimingiausia.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt