Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Simona Nainė stojo ginti Andriaus Rožicko išpeiktų „radistų“

Simona Nainė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Simona Nainė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienį televizijos laidų vedėjas Andrius Rožickas savo socialinio tinklo paskyroje „Facebook“ drėbtelėjo kritikos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. vedėjams: kliuvo ne tik aktorių trijulei – Editai Užaitei, Ingai Norkutei-Žvinienei ir Aušrai Štukytei, bet ir užkulisiuose dirbusiems „radistams“ Rolandui Mackevičiui ir Jonui Nainiui.

„Nežinau, ar daug strėlių po Mamos apdovanojimų gavo tos trys varnos „aktorės-humoristės“ ir tas rubuilis radistas su savo „fainu“ draugu, bet pagaliau prisivertęs pažiūrėti to renginio įrašą, supratau, kad mane jau užp**o diletantai. Ir jeigu kas pasakys, kad neetiška kritikuoti scenos kolegas, galiu pasakyti, kad jie man tikrai ne kolegos ir nuo scenos tokius reikia nušluoti vandens patrankomis“, – žodžių į vatą nevyniojo A.Rožickas.

Andrius Rožickas
Andrius Rožickas

Jo pasisakymas sukėlė diskusijų audrą – vieni pritarė A.Rožickui, kiti kaltino apdovanojimų prodiuserius, treti siūlė tiesiog nežiūrėti to, kas nepatinka ir nekvaršinti galvos.

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys-Jovani
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys-Jovani

J.Nainio, kuris kartu dirbo užkulisiuose su R.Mackevičiumi, žmona Simona Nainė išreiškė nuostabą dėl tokio tiesmuko ir keiksmu pastiprinto A.Rožicko pasisakymo.

„Kažkaip labai gražios nuomonės buvau apie šį laidų vedėją, bet toks nekorektiškas kritikos išsakymas, vartojant keiksmažodžius... nustebino. Pasakyčiau tik viena: „Gerai, kad Tu, Andriau, be trūkumų“, – rašė Simona.

„Tik kad vandens nepritruktų, nesuprantu, Andriau, Jūsų.. Ar džiaugiatės, kad nepavyko ar liūdite, kad Jūsų nieks nepaima. Laimingi ir geri žmonės žiūri savo reikalų ir nesikrauna keiksmažodžiais. Gal senatvė įtampą kelia?“– retoriškai klausė ir pats J.Nainys.

Aušra Štukytė, Edita Užaitė ir Inga Norkutė-Žvinienė
Aušra Štukytė, Edita Užaitė ir Inga Norkutė-Žvinienė per M.A.M.A. apdovanojimus

Panašu, kad šiais metais įvykę M.A.M.A. apdovanojimai susilaukė daugiausiai diskusijų. Po jų dainininkas Andrius Mamontovas išplatino laišką, kuriame teigė, kad nenori būti nominuotas tokiuose apdovanojimuose. Jo pasisakymas pro akis nepraslydo pagrindiniam M.A.M.A. apdovanojimų vedėjui Marijonui Mikutavičiui, kuris leidosi su A.Mamontovu į ilgą diskusiją.

Marijonas Mikutavičius
Marijonas Mikutavičius

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt