Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė: „Mylėkime ne tik savus senelius, bet ir visus kitus“

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Socialiniuose tinkluose plinta žinomų žmonių nuotraukos, kuriose jie įsiamžinę vilkintys marškinėlius su užrašu „Tu irgi būsi senas“. Tokiu būdu garsenybės išreiškia paramą labdaros akcijai „Maltiečių sriuba“. Prie jos prisijungė ir grupės „Pinup Girls“ atlikėjos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė.

Socialiniame tinkle paviešinusios savo nuotrauką su minėtais marškinėliais S.Nainė ir V.Sutkutė parašė:

„Mes tikime, kad visi kartu galime palengvinti skurstančių Lietuvos senelių kasdienybę. Graži iniciatyva ir mūsų visų pagalba gali padėti daugumai senjorų.

Nebūkime abejingi, rūpinkimės vieni kitais ir mylėkime ne tik savus senelius, bet ir visus kitus, kuriems trūksta mūsų pagalbos.

Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie „Maltiečių sriuba“ rengiamos akcijos ir kviečiam prisijungti Jus. Kiekviena Jūsų auka – aukso vertės.“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt