Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Milinytė sulaukė jaudinančios staigmenos artėjančio 20-mečio proga

Simona Milinytė
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Milinytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gruodį savo dvidešimtąjį gimtadienį švęsianti dainininkė Simona Milinytė jau sulaukė pirmosios gimtadienio dovanos – ją netikėtai nustebino nepažįstamas menininkas.

Savo pirmojo didesnio jubiliejaus nekantriai laukianti S.Milinytė Žmonės.lt pasakojo, kad pirmoji gimtadienio dovana ją labai pradžiugino  ir privertė suprasti, kad šiemet jos laukia tikrai neeilinė šventė ir viena kitą vejančios būsimo gimtadienio staigmenos.

„Ryte atsikėlusi Instagrame radau įdėtą nuotrauką, kurioje – nufotografuotas mano portretas. Pasižiūrėjusi, kas piešė, labai nustebau – tai labai talentingas vaikinas! Reta tokių žmonių, kad tokius gražius portretus, 3D piešinius kurtų“, – Žmonės.lt pasakojo Simona.

Simona Milinytė gavo dovanų Nikola Čuljić pieštą portretą
Simona Milinytė gavo dovanų Nikola Čuljić pieštą portretą

Jos portretą iš nuotraukos perpiešė Nikola Čuljić – vaikinas, garsėjantis ne tik puikiais portretais, bet ir itin įspūdingais 3D piešiniais, priverčiančiais aiktelėti tūkstančius žmonių.

„Tai mano pirmoji, ankstyvoji gimtadienio dovana! Mano gerbėjas nupiešė mano portretą ir taip pasveikino artėjančio 20-ečio proga. Jam atsakiau, kad ne jis mano, tačiau aš jo gerbėja dabar patapau, juk tokių talentingų žmonių išties mažai“, – džiūgavo staigmenos sulaukusi S.Milinytė.

Kiti Nikola darbai:

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Simona Milinytė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt