Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Burbaitė rodo pavyzdį, kaip siekti svajonių: „Pažiūrėkite, kas nutiko tai paprastai merginai“

Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Burbaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvai grožio konkurse „Mis Visata 2013“ atstovavusi tituluota gražuolė, modelis Simona Burbaitė ragina merginas nenuleisti rankų ir siekti savo svajonių išsipildymo. Kaip pavyzdį ji pateikia save – S.Burbaitė nė akimirkos nepasidavė siekdama savosios, ir šiandien džiaugiasi rezultatais.

S.Burbaitė su gerbėjais pasidalijo nuotraukų koliažu. Kairėje ji įamžinta tada, kai dar buvo niekam nežinoma, bet labai norėjo dalyvauti gražuolių rinkimuose. Dešinėje ji – pasiekusi svajonę: įamžinta konkurse „Mis Visata“. 

„Žmonės, noriu pasidalinti su Jumis labai paprastu dalyku – svajokite ir svajokite apie didelius dalykus! Prisimenu, kai 2007 metais per TV pamačiau „Miss Universe“ (liet. „Mis Visata“, – aut. past.) konkursą, tada tyliai sau pasakiau, kad vieną dieną ir aš ten būsiu. Ir pažiūrėkite, kas nutiko tai paprastai merginai. Niekada nepasiduokit ir prisiminkite, kad Jūs nežinot, kokie nuostabūs dalykai Jūsų laukia ateityje!“ – greta fotografijos rašė ji. 

Toks S.Burbaitės raginimas netruko sulaukti gerbėjų palaikymo ir pritarimo. 

Ir iš tiesų, S.Burbaitė anksčiau, matyt, nė negalėjo įsivaizduoti, kaip pasisuks jos gyvenimas. Pasirodžiusi „Mis Visata“ konkurso scenoje ji netruko pelnyti mados industrijos atstovų palankumo ir šiandien džiaugiasi esanti profesionalus modelis. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Simona Burbaitė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Simona Burbaitė

Siekdama modelio karjeros Simona nepamiršo ir mokslų – antradienį ji sužinojo, kad bakalauro darbą Vilniaus Gedimino technikos universitete apsigynė dešimtukui.

„Bakalauras apgintas! Susipažinkite su naujai iškepta komunikacijos specialiste!“ – pasidžiaugė Simona, feisbuke pasidalijusi džiugia nuotrauka prie universiteto.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Grožis Mada
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt