Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Bandita sulaukė neįprastų lauktuvių iš Stambulo: „Atrodo šokiruojančiai, bet yra skanu“

Simona Bandita
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Bandita
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita sulaukė netikėtos bičiulio Orijaus Gasanovo dovanos: iš Turkijos grįžęs kolega parvežė Simonai lauktuvių šokoladinį desertą. Tiesa, kad ir koks skanus jis buvo, iš pirmo žvilgsnio toks visai neatrodė – savo išvaizda jis priminė anaiptol ne skanumyną.

Originalią dovaną S.Albavičiūtė gavo balandžio 1-ąją, ją rado ant savo darbo stalo. „Atėjusi į radiją pamačiau šį daiktą ant stalo ir pirmi mano žodžiai buvo: „kas čia per š...?“ Tada kolegė paaiškino, kad tai – lauktuvės man. Be abejo, kad apžiūrinėjome ir juokėmės“, – Žmonės.lt pasakojo radijo laidų vedėja. 

Pamačiau šį daiktą ant stalo ir pirmi mano žodžiai buvo: „kas čia per š...?“

Simona paaiškino, kad įtartinos išvaizdos dovanėlė – tai turkiškas šokoladinis desertas, kurį O.Gasanovas jai parvežė iš Stambulo. „Atrodo šokiruojančiai, bet, kaip vėliau paaiškėjo, yra skanu!“ – tikino mergina. 

Ji netruko pasinaudoti susiklosčiusia situacija ir sugalvojo deserto paragauti girdint savo radijo laidos klausytojams. „Ragavau eteryje ir pasakojau klausytojams įspūdžius. Kuo švelniau bandžiau nupasakoti ir vaizdą“, – pasakojo S.Albavičiūtė.

Tiesa, toks bičiulio pokštas patiko ne visiems. Antai kai Simona pasidalijo deserto fotografija internete, dalis komentatorių reiškė nepasitenkinimą dėl tokios nuotraukos. „Bet pykti gali tik žmonės be humoro jausmo. Ypač žinant, kad lauktuvė gauta balandžio 1-ąją“, – šypsosi mergina.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Simona Albavičiūtė-Bandita
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt