Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Simona Bandita: „Neleidžiu sau pajausti lietuviškos depresijos“

Simona Albavičiūtė Bandita
Algio Kriščiūno nuotr. / Simona Albavičiūtė Bandita
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Simona Albavičiūtė, geriau žinoma, kaip Simona Bandita neseniai pasirodė nauju amplua – jos kūriniais puošiasi stilingiausios didmiesčių merginos, taip išreikšdamos savo išskirtinumą ir polėkį. Pati Simona džiaugiasi, kad pagaliau pomėgį perkėlė į viešumą ir mieste atsirado daugiau panašių į ją.

Į Simonos gyvenimą kūryba atėjo palaipsniui: „Kūrybos buvo visada, tačiau kiekvienais metais jos daugėjo ir šis žodis apimdavo vis daugiau sričių.“ Radijo laidų bei renginių vedėja teigia, kad savo gyvenimą labiausiai su ja susiejo pradėjusi dirbti radijuje.

Simona sako, kad vakarais visuomet siūdavosi drabužius, gamindavo auskarus – vis užsiimdavo kokia veikla. Tai merginai buvo poilsis nuo aktyvios veiklos – lyg meditacija. „Dabar visas mano gyvenimas susideda iš kūrybos ir esu labai laiminga, kad galiu į viską žiūrėti būtent per šią prizmę,“ – džiaugiasi kūrėja.

Pagrindine savo inspiracija Simona laiko keliones, įdomius žmones. Tiesa, kartais jai užtenka vieno išgirsto žodžio ir tai tampa kabliuku ištisai kūrybinei sesijai. Viskas priklauso nuo nuotaikos, kurią laidų vedėja nuolat stengiasi palaikyti pakilią: „Žiemą ir rudenį geriu vitaminą D, kuris neleidžia pajausti, kas yra tikroji lietuviška depresija.“

Kelionės Simonai tapo jau įpročiu – ateina laikas, kai mergina supranta, kad jai būtina bent trumpam išvykti, pakeisti aplinką. Grįžus namo viską permąsto ir suvokia, kad vietoj sėdėjimo vietoje galima užsiimti šimtu kitų veiklų, kurių veikli mergina ir imasi. Tik pradėjusi gaminti kojines Simona nustebo pamačiusi, kad mūsų šalis tam dar nepasiruošusi: „Mačiau, kad žmonės nesuprato, kas čia yra.“

Tiesa, dabar mergina teigia pastebinti, kad produktas tinka ir Lietuvos rinkai, nes sulaukia vis daugiau susidomėjimo. „Galbūt ne visi dar supranta, ko verta tikra gyvatės oda, kurios mano kūriniuose tikrai daug, todėl žmonėms kyla klausimas, kodėl daiktai kainuoja tiek, o ne mažiau, tačiau tie, kurie suvokia aksesuarų vertę, net nesideri. Vis dėl to užsienyje kainos yra kitos, todėl, be abejo, mano tikslas – platesnė rinka,“ – patirtimi dalinasi mergina.

Simona visuomet sakydavo, kad nereikia bijoti to, ką turi – jei idėja netinka vienai šaliai, dar nereiškia, kad ji bloga – juk pasaulis platus, jame daug žmonių. Tereikia rasti būdą, kaip juos pasiekti. Simona džiaugiasi, kad artimieji ją palaiko: „Esu girdėjusi ne vieną gerą žodį iš man svarbių žmonių. Tai labai motyvuoja. Iš kitos pusės – nedarau nieko svetimo sau, tiesiog dabar leidžiu savo stiliumi pasipuošti ir kitoms moterims. Jų noras dėvėti mano kurtus daiktus ir yra didžiausias įvertinimas.“ Artimiausiuose Simonos kūrybiniuose planuose yra vasara bei jos interpretacijos. „Nenuklysiu nuo savo formų – labai džiaugiuosi jas išsigryninusi ir atradusi, kas man labiausiai patinka,“ – džiaugiasi kūrėja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt