Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Šilutėje į avariją pateko Arvydas Gaičiūnas su tėvais – „DiArchy“ magui lūžo šonkaulis

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio popietę Šilutės aplinkkelyje susidūrė sunkvežimis ir mikroautobusas. Avarijos metu nukentėjo vienas iš trijų autobusiuko keleivių. Paaiškėjo, kad tai „DiArchy“ magijos teatro artistas Arvydas Gaičiūnas (46), keliavęs su tėvais.

Avarija kelyje Jurbarkas–Klaipėda įvyko trečiadienį po 15 val.

Gaičiūnių mikroautobusas važiavo Šilutės aplinkkeliu, iš Šilutės Klaipėdos link. Vairavo 72 metų A.Gaičiūno tėvas.

Iš šalutinio kelio į magistralinį aplinkkelį lyg taikėsi įvažiuoti MAN sunkvežimis. Tačiau pastarojo vairuotojas privalėjo visus praleisti.

Kaip vėliau A.Gaičiūno tėvas prasitarė: „Dar spėjau pagalvoti, kas būtų, jei jis pradėtų važiuoti?...“

Taip ir atsitiko: šalutiniame Ramučių gatvės kelyje stovėjęs sunkvežimis pajudėjo ir užtvėrė kelią. 

Patyręs vairuotojas stabdė, tačiau mikroautobuso smūgis į sunkvežimį buvo neišvengiamas. Šalia vairuotojo sėdėjusi motina, laimė, rimtesnių traumų išvengė, tuo tarpu ir A.Gaičiūnui, ir jo tėvui lūžo po šonkaulį.

15min.lt nuotr./Arvydas Gaičiūnas po avarijos
15min.lt nuotr./Arvydas Gaičiūnas po avarijos

Arvydas prisisegęs diržu sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Prieš pat įvykstant avarijai jis bandė atlikti magišką triuką – mintimis bandė įjungti ir išjungti planšetę, taip norėdamas įrodyti, kad gali įvairius daiktus priversi judėti ir veikti vien mintimis.

„Kaip tik tuo metu prieš akis pamačiau automobilį. Gal sutapimas, bet pagalvojau, kad minčių galia labai didelė. Tuomet susimąsčiau, kas būtų, jei būčiau pagalvojęs, kad gali atriedėti automobilis“, – Žmonės.lt mintimis dalijosi jis.

15min.lt nuotr./Avarijos vietoje
15min.lt nuotr./Avarijos vietoje

Visiems trims automobiliu važiavusiems keleiviams – šokas. „Smūgis buvo labai stiprus. Galėjo baigtis labai liūdnai“, – sakė Arvydas.

Jam, kaip ir tėvui, lūžo šonkaulis, stipriai patemptas sprandas. Kelias valandas praleidęs ligoninėje magas galiausiai išleistas gydytis namuose.

Tuo tarpu sunkvežimio vairuotojas, pirminiais duomenimis, rimčiau nenukentėjo. Jis pripažino kaltę. 36 metų vyras teisinosi tiesiog nepastebėjęs balto mikroautobuso. Sunkvežimio vairuotojas vairavo blaivus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt