Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Siaubo filme „Apsėstieji“ – šėtoniškos slėpynės apleistame beprotnamyje

Gage Golightly filme „Apsėstieji“
Kadras iš filmo / Gage Golightly filme „Apsėstieji“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Apleistą psichiatrinę ligoninę Ekseterio mieste Anglijoje gaubia gandų ir šiurpinančių paslapčių smogas. Pasakojama, kad joje laikyti jauni pacientai buvo tapę nežmoniškų eksperimentų aukomis, o jų kančios pasibaigė beprotnamyje kilus gaisrui, kurio metu pasmerktieji sudegė gyvi. Prietaringieji ligoninės pastatą apeina per mylią, bet mistikos mėgėjus nušiuręs namas traukia lyg atvira ugnis naktinius drugius.

Įbauginti vienas kitą ir tuo pačiu pasilinksminti apleistame beprotnamyje nusprendžia grupelė draugų. Po spiritistinių eksperimentų vienam iš jaunuolių pradeda dėtis nepaaiškinamai baugūs dalykai.

VIDEO: Siaubo filmo „Apsėstieji“ anonsas

Paaugliai nebegali ištrūkti iš psichiatrinės pastato, o juos persekiojanti piktoji dvasia pasireiškia vis siaubingesniais pavidalais. Kuomet vilties spinduliai pabėgti iš kraupios ligoninės blėsta, padėti jaunuoliams mėgina vietos dvasininkas (aktorius Stephenas Langas), tačiau net ir patyręs egzorcistas negali paslėpti silpnųjų nuo įsisiautėjusio blogio. 

Kadras iš filmo/Stephenas Langas filme „Apsėstieji“
Kadras iš filmo/Stephenas Langas filme „Apsėstieji“

Filmo „Apsėstieji“ („Backmask“) režisierius siaubo filmų gerbėjams jau pažįstamas iš žanro klasika laikomos kultinės juostos „Penktadienis, 13-oji“ perdirbinio. „Apsėstieji“ gundo patirti tokį siaubą, kokio net neįsivaizdavome esant.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Siaubo filmas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt