Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Shakira ir Gerard'as Pique antrąjį sūnų pavadino Sasha

Shakira ir Gerardas Pique
„Instagram“ nuotr. / Shakira ir Gerardas Pique
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Shakira ir Gerard'as Pique šią savaitę gimusį antrąjį sūnų pavadino Sasha – tai žurnalui „Hello!“ patvirtino futbolininko senelis.

„Su džiaugsmu pranešame apie Sashos Pique Mebarako, Shakiros Mebarak ir Gerard'o Pique sūnaus, gimimą. Jis gimė sausio 29-ąją 21.54 val. Barselonoje. Vardas Sasha yra graikų ir rusų kilmės ir reiškia „žmonių gynėjas“ bei „karys“. Ligoninė patvirtino, kad tiek mama, tiek naujagimis jaučiasi puikiai“, – rašoma oficialiame dainininkės tinklalapyje.

Antrasis poros sūnus gimė vakar, sausio 29-ąją, nors dar antradienį pasirodė pranešimų, kad Shakira išvyko į ligoninę gimdyti.

Dar prieš paskelbiant viešą poros pareiškimą, naujagimio vardą suspėjo atskleisti Gerard'o Pique senelis Amadoras Bernabeu. Žurnalui „Hello!“ jis sakė, kad jau matė mažylio nuotrauką – jis esą labai panašus į Gerard'ą.

„Jis atrodo kaip Gerard'as. Milanas vos gimęs atrodė kaip Shakira, bet jo broliukas panašesnis į savo tėvą“, – sakė Amadoras Bernabeu.

Vos gimęs mažasis Sacha, kaip ir jo vyresnysis brolis Milanas, tapo futbolo klubo „Barcelona“ nariu, mat Amadoras Bernabeu, kuris penktadienį ir įregistravo berniuką į klubą, yra buvęs „Barcelonos“ viceprezidentas ir auklėtinis.

Nuo 2010-ųjų kartu esanti pora jau augina sūnų Milaną, kuris likus lygiai savaitei iki brolio gimimo, sausio 22-ąją, atšventė savo antrąjį gimtadienį.

„Instagram“ nuotr./Shakira ir Gerardas Pique su sūnumi Milanu
„Instagram“ nuotr./Shakira ir Gerardas Pique su sūnumi Milanu
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt