Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Sezzy pasidalino sėkmingiausios savo karjeroje vasaros akimirkomis

Sezzy
Sezzy
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nuo prabangių automobilių iki didžiulių sąskaitų, nuo 5 žvaigždučių viešbučių iki neįtikėtinų dovanų, nuo karščiausių šokėjų iki pilnų klubų salių – Sezzy pasidalino filmuku, kuriame įamžintos šios vasaros darbo geriausiuose Turkijos kurortų klubuose akimirkomis, įrodančiomis, kad Turkijos naktinis gyvenimas nė kiek nenusileidžia Ibisai.

Per pastaruosius 4 metus Sezzy savo šalyje surengė ne vieną vasaros pasirodymų turą, tačiau šių metų vasara ypatinga tuo, jog kiekviename jo pasirodyme dalyvavo daugiau nei trys tūkstančiai žmonių.

Jau po pirmojo renginio Sezzy imtas reklamuoti ne tik viešose Kemer erdvėse, bet ir kituose miestuose, kur plakatus su atlikėjo nuotraukomis galima buvo išvysti šalia kitų garsių Turkijos žvaigždžių. Vien šios vasaros metu Sezzy aplankė 4 šalis, 8 miestus, nuskrido daugiau nei 80 tūkst. mylių ir gyveno daugiau nei 20 viešbučių.

„Ši vasara buvo sėkmingiausia vasara mano karjeroje. Vasaros pradžioje lankiausi Los Andžele, kur susitikau su keliais svarbiais žmonėmis ir, tiesą sakant, nedaug trūko, jog būtume pasirašę bendradarbiavimo sutartį. Tačiau iki galo nepavyko susitarti dėl visų bendradarbiavimo sąlygų, todėl nusprendžiau palaukti geresnių galimybių.

Jau ne kartą gyvenime esu patyręs, jog užsidarius durims, atsidaro langas. Turkija ir buvo tas langas – gavau galimybę pasirodyti geriausiuose Turkijos klubuose ir man puikiai pavyko. Kai klubo savininkas išvydo mano pasirodymą, pakvietė groti iki sezono pabaigos. Tiesą sakant, planuojame kartu dirbti ir kitą vasaros sezoną. Turėjau nufilmavęs apie 30 GB medžiagos, todėl reikėjo įdėti nemažai darbo, kol atrinkome geriausias akimirkas. Tikiuosi, kad jums patiks“, – šypsojosi Sezzy.

VIDEO: Sezzy 2015 summer aftermovie

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Sezzy Turkija Ibisa
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt