Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienio vakarą Lietuvos įžymybės linksminosi futbolo vakarėlyje

Žmonės.lt fotomontažas
Organizatorių nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Finalinis UEFA Čempionų lygos mačas sudomino šalies garsenybes. Futbolui pasidavė: Jonas Nainys, Ignas Lelys, Simona Starkutė, Marija Palaikytė, Ernestas Šatkus, Mantas Kuklys, Žygis Stakėnas, Dovilė Filmanavičiūtė, Marija Grabštaitė.

Renginį vedė vitališkasis Žygis Stakėnas kartu su futbolo profesionalais Mantu Kukliu bei Ernestu Šetkumi, gerą nuotaiką vakaro svečiams užtikrino Beissoul&Einius pasirodymas. UEFA Čempionų lygos rėmėjas padėjo sukurti ypatingą šventės atmosferą ir nušvietė renginio erdves žaliai.

„Futbolo aistruoliams UEFA Čempionų lygos finalas – tarsi desertas. Tai – paskutinės klubinio futbolo sezono rungtynės, jose paaiškės stipriausia Europos komanda. Asmeniškai man labai sunku įsijausti į futbolo aistruolio vaidmenį ir į šias rungtynes žiūriu iš futbolo profesionalo pusės. Analizuoju žaidimo elementus, taktines subtilybes, kaip vienoje ar kitoje situacijoje elgčiausi pats. Žaidėjams finalas – maksimalus išbandymas, jie jaučia ypatingą spaudimą ir, mano nuomone, laimi tie, kurie geriau susitvarko su juo“, – teigė E. Šetkus.

Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės spalvas ginantis M. Kuklys atvirauja, kad didžiausias pakylėjimas būna žaidžiant Lietuvoje.

Organizatorių nuotr./Finalinis UEFA Čempionų lygos mačas sudomino šalies garsenybes
Organizatorių nuotr./Finalinis UEFA Čempionų lygos mačas sudomino šalies garsenybes

„Kai stadione pilna žmonių ir visi šaukia „Žalgiris“ arba „Lietuva“, tada iš tiesų būni laimingas, kad pasirinkai šią sritį“, – sako keturis kartus Lietuvos A lygos nugalėtoju su „Žalgiriu“ tapęs futbolininkas.

„Futbolas yra didžiulė pasaulio sporto kultūros dalis. Šį renginį organizavome su malonumu ir šiuo renginiu norėjome parodyti, kad galima ir net privalu išeiti iš namų, susitikti su draugais, futbolą žiūrėti smagioje ir madingoje vietoje, mėgaujantis aukščiausio lygio žaidimu. Ir prie viso to dar išgirsti Beissoul&Einius“. Labai džiaugiuosi, kad šis renginys įvyko dėka „Heineken“, – kalbėjo komunikacijos agentūros „Olive“ direktorė Agnė Grigaliūnienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Futbolas Naujiena
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt