Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Sel“ paskyroje – kritika Andriui Tapinui: „Jums turėtų būt gėda už tai, ką rodot“

Andrius Tapinas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Tapinas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę LRT televizijos eteryje pasirodžiusi laida „Pinigų karta“, kurioje Andrius Tapinas kalbino Moniką Šalčiūtę, toliau kelia aistras socialiniuose tinkluose. Trečiadienio rytą grupės „Sel“ paskyroje „Facebook“ tinkle pasirodė įrašas, skirtas Andriu Tapinui. Iš rašymo stiliaus nesunku suprasti, kad šio įrašo autorius – ne Egidijus Dragūnas. Tačiau galima spėti, kad atlikėjo viešųjų ryšių atstovų „Sel“ paskyroje išsakyta nuomonė sutampa su Tailande šiuo metu atostogaujančio E.Dragūno požiūriu.

Cituojame dalį įrašo: 

ANDRIAU TAPINAI, visada mėgau Jūsų laidą ir galvojau apie Jus daug geriau, nei tai ką matau: man ne juokinga, o graudu.

Pasižiūrėjau Jūsų laidą. Aš galiu Jums nupaišyti iš šono, kaip tai galėtų atrodyti kitaip: tai galėtų būti profesionalus boksininkas, kuris pasikviestu Jus į ringą ir sudaužytų taip snukį, kad Jūs gulėtumėt be sąmonės savo kraujuose <…>. O mes visi masiškai iš to žvengtumėm.

Imatės pigių sprendimų, kad žmonės pasižiūrėtų Jūsų protingą laidą (užduokit klausimą sau, galbūt tie žmonės nepakankamai išsilavinę, nepakankamai pragyvenę, kad Juos rodytų, kad Juos matytų visuomenė, ar maža protingų, šviesių žmonių Lietuvoje, kuriuos reikėtų parodyti?), bet lietuviškos žurnalistikos tendencijos, temos ir laidos veda prie to, kad greit žiūrėdami Jūsų švietėjiškas laidas protingų neliks išvis. <...> 

Matomai, tas malonumas įsijungti televizorių ir suvokti, kad praleidai valandą prie ekrano, ne veltui pasitrauks su ALGIMANTU ČEKUOLIU. Jums turėtų būt gėda už tai, ką rodot, už tai, į kur vedat TAUTĄ. 

<...> Bet kokiu atveju, tai diskusijos pradžia, kad visam tam absurdui ateitų galas.

TAIP PAT SKAITYKITE:

VIDEO: Monika Šalčiūtė apie socialinius tinklus, verslumą ir pajamas (2015-01-19)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt