Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksualusis žilaplaukis padovanojo gerbėjams naują šokį

Gianluca Vacchi su drauge Giorgia Gabriele
„Instagram“ nuotr. / Gianluca Vacchi su drauge Giorgia Gabriele
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Italų miljardierius Gianluca Vacchi pernai vasarą vos per kelias savaites tapo interneto sensacija – jo ir laibakojės gražuolės šokis prie baseino buvo peržiūrėtas 12 mln. kartų vien „Instagram“ tinkle. Sekmadienį Gianluca Vacchi (49) ir jo mylimoji Giorgia Gabriele Vacchi (31) pradžiugino gerbėjus nauju vaizdo įrašu.

Naujasis vaizdo įrašas sukurtas paplūdimyje. Pora ir vėl pusnuogė, ir vėl šoka taip, kad negali nustoti žiūrėti. O tokių, kurie negalėjo nustoti žiūrėti, daug. Vos per valandą įrašas peržiūrėtas daugiau nei 1 mln. kartų.

Kai Gianluca Vacchi pasidalijo pirmuoju vaizdo įrašu. Jis turėjo vos kelis šimtus tūkstančių sekėjų „Instagram“ tinkle. Šiandien jo gerbėjų armija – didesnė nei 8,4 mln. žmonių.

DESPACITO @jogiorgiajo @luisfonsi @daddyyankee #Despacito #Miami #daddyyankee #luisfonsi @effek #effek

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Įdomu tai, kad Gianluca Vacchi turtai ir laisvamaniškas gyvenimo būdas neiššaukia visuomenės pasipiktinimo. Galbūt taip yra dėl to, kad italas visą gyvenimą sunkiai dirbo, kad galėtų gyventi taip, kaip gyvena dabar. Vasarą 50 metų jubiliejų švęsiantis turtuolis tik visai neseniai nutraukė aktyvią darbo veiklą.

Šis italas – įmonės, gaminančius autotreilerius, vadovas, farmacijos įmonės „Fin Vacchi Finanziaria Vacchi“ valdančiosios tarybos narys. Gianluca Vacci vadovavimą perleido pavaldiniams, o pats dienas leidžia su gražuole žmona Giorgia Gabriele Vacchi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt