Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Seksualusis „Pirelli“ kalendorius kardinaliai keičiasi: jam pozuos stiprios ir įkvepiančios moterys

Amy Schumer, Tavi Gevinson, Yoko Ono ir Natalia Vodianova
„Scanpix“ nuotr. / Amy Schumer, Tavi Gevinson, Yoko Ono ir Natalia Vodianova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau kelis dešimtmečius leidžiamas „Pirelli“ kalendorius 2016-aisiais bus visiškai kitoks – jam pozuos ne seksualios ir apsinuoginusios manekenės, o stiprios, įkvepiančios, įtakingos ir daug pasiekusios moterys, rašo „Huffington Post“.

Seksualusis „Pirelli“ kalendorius leidžiamas kiekvienais metais nuo 1964-ųjų ir jam pozavo tokios moterys kaip Naomi Campbell, Cindy Crawford, Kate Moss, Adriana Lima ir kitos gamtos apdovanotos gražuolės, tarp jų yra buvusi ir lietuvė Edita Vilkevičiūtė. Dažniausiai jos būdavo įamžinamos kokiame nors idiliškame Europos kampelyje menkai apsirengusios arba visai nuogos.

pirellical.com nuotr./„Pirelli“ kalendoriaus kadras su Edita Vilkevičiūte
pirellical.com nuotr./„Pirelli“ kalendoriaus kadras su Edita Vilkevičiūte

Tačiau ateinančiais metais „Pirelli“ kalendorius atrodys visai kitaip – jį rengia visame pasaulyje garsi fotografė Annie Leibovitz, kuri parinko absoliučiai kitokius modelius.

„Pradėjau galvoti apie vaidmenis, kuriuos moterys atlieka, moterys, kurios yra kažko pasiekusios, – sakė Annie Leibovitz. – Norėjau padaryti seriją klasikinių portretų. Pamaniau, kad moterys juose turėtų atrodyti stiprios, bet natūralios, tad nutariau viską daryti paprastai ir fotografuoti jas tiesiog studijoje. Šis kalendorius bus absoliučiai kitoks. Mano mintis buvo, kad tose nuotraukose nebūtų jokio dirbtinumo ar pozavimo, kad jos būtų labai paprastos.“

„Scanpix“ nuotr./Annie Leibovitz švenčia 64-ąjį gimtadienį
„Scanpix“ nuotr./Annie Leibovitz

Naujosios „Pirelli“ kalendoriaus moterys – stiprios, kitas įkvepiančios, daug savo veiklos srityje pasiekusios ir pripažinimą pasaulyje pelniusios moterys, kurios nebūtinai atitinka grožio standartus. 

„Pirelli“ kalendoriui pozuos komikė Amy Schumer (34 m.), mados tinklaraštininkė Tavi Gevinson (19 m.), kino kūrėja Ava DuVernay (43 m.), menininkė Yoko Ono (82 m.), dainininkė Patti Smith (68 m.), tenisininkė Serena Williams (33 m.), rašytoja Fran Lebowitz (64 m.), filantropė Agnes Gund (77 m.), prodiuserė Kathleen Kennedy (62 m.), verslininkė Mellody Hobson (46 m.), menininkė Shirin Neshat (58 m.), aktorė Yao Chen (35 m.) ir modelis bei filantropė Natalia Vodianova (33 m.).

Naujasis „Pirelli“ kalendorius pasirodys lapkričio 30-ąją Londone.

Prieš pasirodant naujajam 2016-ųjų kalendoriui, galite prisiminti, kaip atrodo šių metų kalendorius su apsinuoginusiomis manekenėmis:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Annie Leibovitz
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt