Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Seksuali Jurgos Anusauskienės fotosesija: drąsus moters įvaizdis ir prabangus „Jaguar“

Jurga Anusauskienė
Mindaugo Anusausko nuotr. / Jurga Anusauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Matyti dailiosios lyties atstoves pozuojant tarp gėlių, romantiškos gamtos apsuptyje ar kitoje gana moteriškoje aplinkoje – įprasta, o štai kai moteris gundančiai priglunda prie išskirtinio automobilio – nori nenori tokia fotosesija traukia akį ir išsiskiria iš kitų.

Aistros automobiliams neslepianti Jurga Anusauskienė dažnai juos fotografuoja, tačiau šįkart fotoobjektyvo taikiniu tapo ji pati. Ir ne viena, o šalia išskirtinio ir prabangaus automobilių namų „Hammersmith Motors“ automobilio „Jaguar“.

Šį automobilį J.Anusauskienė sako tiesiog įsimylėjusi – dar vasarą, kuomet jį išvydo, šis paliko neišdildomą įspūdį.

Mindaugo Anusausko nuotr./Jurga Anusauskienė
Mindaugo Anusausko nuotr./Jurga Anusauskienė

„Jausmai aplanko, kai to nelauki ir nesieki. Vasaros pabaigoje ėjau į susitikimą su „Hammersmith Motors“ atstovais ir išvydau Jį. Begėdiškai gražų, įžūliai ryškų, prikaustantį dėmesį, išskirtinai galingą ir įspūdingą. Jis pakerėjo ir įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Deja, tai buvo trumpalaikis romanas, nes Jis netinkamas mano gyvenimo būdui. Jam reikia lygaus asfaltuoto kelio, o ne laukų ir klonių, kuriais lakstau fotografuodama automobilių sportą. Šio raudonos spalvos, 1990 metų laidos „Jaguar“ XJ-S, kurio „širdis“ – dvylikos cilindrų, 5,3 litro darbinio tūrio variklis nepirksiu – jis ne man, bet ilgai dar nepamiršiu“, – tokias emocijos Jurgai sukilo pamačius šį raudoną gražuolį.

Mindaugo Anusausko nuotr./Jurga Anusauskienė
Mindaugo Anusausko nuotr./Jurga Anusauskienė

Gundanti moteris ir išskirtinis automobilis

Žmonės.lt Jurga pasakojo, kad pozuodama šalia išskirtinio automobilio jautėsi visiškai savose rogėse. Nors buvo vėsoka, Jurga šypsojosi, kad šalia jo pamiršo šį mažą nesklandumą.

Žvelgiant į nuotraukas tampa akivaizdu – vėsa tikrai nesutrukdė Jurgai atsiskleisti iš moteriškosios pusės, parodyti gundančią, paslaptingą moterį.

Viliaus Beniušio nuotr./Jurga Anusauskienė
Viliaus Beniušio nuotr./Jurga Anusauskienė

„Matyt, aš šalia šio gražuolio taip jaučiausi. Fotosesijos metu buvo šalta. Pamenu, kai prisiglaudžiau prie jo „šilto kūno“, buvo labai gera...“ – šypteli J.Anusauskienė, kurią fotosesijai puošė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, o šukuoseną ir makiažą – Anna Procenko.

Pašnekovė įsitikinusi – moterys ir automobiliai dera taip pat, kaip ir vyrai, lytis čia nevaidina jokio vaidmens: „Esu moteris ir tuo didžiuojuosi, nors ir sulaukiu pastabų, kad neturėčiau dalyvauti „vyriškuose reikaluose“ tokiuose, kaip TV projektas kariuomenėje, automobilių sporto fotografavimas. Manau, visatoje turi būti balansas. Moteris ir vyras viens kitą papildo. Tai privalumas, o ne trūkumas. Nuomonė, kad fotografuoti automobilius yra nemoteriška, man skamba taip pat nelogiškai kaip kad kas nors pasakytų Jamie Oliveriui, kad gaminti yra nevyriška. Menas neturi lyties.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt