Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Saulenė Chlevickaitė ir Ieva Narkutė vestuvių dieną puošėsi tų pačių Ispanijos mados namų sukniomis

Saulenė Chlevickaitė ir Jonas Survila, Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis
Gretos Skaraitienės ir Luko Balandžio nuotr. / Saulenė Chlevickaitė ir Jonas Survila, Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išsirinkti vestuvinę suknelę ne vienai nuotakai – didžiulis galvos skausmas. Viena netinka, kita – nepatinka, trečia panaši į tą, kurią mylimajam tardama lemtingąjį „taip“ vilkėjo geriausia draugė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Saulenė Chlevickaitė ir Jonas Survila
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Saulenė Chlevickaitė ir Jonas Survila

Visos nori atrodyti išskirtinės. Tačiau kartais nutinka taip, kad svarbiausiai gyvenimo šventei tokį pat drabužį pasirinkti tenka nebe pirmai. Taip nutiko ir dainininkėms Saulenei Chlevickaitei ir Ievai Narkutei. Abi jos per savo vestuves vilkėjo tų pačių Ispanijos mados namų „St.Patrick“ suknelėmis.

Vilniaus Gailestinumo šventovėje rugpjūčio 15-ąją mylimajam, politologui Jonui Survilai amžiną meilę prisiekusi S.Chlevickaitė šventės dienai pasirinko lengvą romantišką suknelę.

„Visada žinojau, kaip norėsiu atrodyti per vestuves. Apsivilkus vieną iš suknelių salone iškart apėmė jausmas – tai ji! Lengva, romantiška. Parodžiau seseriai Sandrai, tai ji irgi patikino, kad suknia  – iš tiesų „sauleniška“, – dar prieš vestuves Žmonės.lt juokėsi nuomos salone  suknelę pasirinkusi S.Chlevickaitė.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ieva Narkutė ir Mindaugas Šeduikis

Tų pačų mados namų drabužiu vestuvėms nusprendė pasipuošti ir penktadienio popietę Vilniaus Antakalnio rajone esančioje Išganytojo bažnyčioje už kariškio Mindaugo Šeduikio ištekėjusi I.Narkutė.

Sutapimas, o gal tiesiog panašus skonis? Įdomu, kad abu jaunikiai pasirinko ir panašius, tamsiai mėlynos spalvos kostiumus. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainininkė Ieva Narkutė susituokė su kariškiu Mindaugu Šeduikiu

TAIP PAT SKAITYKITE: Gailestingumo šventovėje susituokė atlikėja Saulenė Chlevickaitė ir politologas Jonas Survila

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt