Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sandra Žutautienė gedi prieš metus nužudytos „TV Pagalbos“ žurnalistės Viltės: „Neišmokau tavęs nepasiilgti“

Sandra Žutautienė ir Viltė Stankutė
Asmeninio albumo nuotr. / Sandra Žutautienė ir Viltė Stankutė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjusių metų pabaigoje, šventiniu laikotarpiu, žiniasklaidą apskriejo kraupi žinia – nužudyta 31-erių metų „TV Pagalbos“ žurnalistė Viltė Stankutė-Butkienė. Praėjus metams po Viltės mirties jos kolegė ir bičiulė, taip pat „TV Pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė paviešino paskutinį judviejų susirašinėjimą ir jautrų pamąstymą apie šią netektį.

Sandra Žutautienė, kuri su Vilte buvo ne tik kolegės, bet ir geros bičiulės, praėjus metams po tragiškos nelaimės feisbuke pasidalijo šiltu paskutiniu judviejų susirašinėjimu ir prisipažino, kad laikas nepadėjo jai pamiršti geros draugės, kurios gyvybę netikėtai nutraukė pavydo apakintas žmogus.

Paskutinis Sandros Žutautienės ir Viltės Stankutės susirašinėjimas
Paskutinis Sandros Žutautienės ir Viltės Stankutės susirašinėjimas

„Praėjo lygiai metai ir tai buvo paskutiniai girdėti Tavo žodžiai... Neišmokau Tavęs nepasiilgti, nesugebu Tavęs pamiršti, negaliu apie Tave negalvoti. Išmokau tik viena – kalbėti apie Tave ir nebesustoti vidury sakinio.

Aš Tavęs pasiilgstu vis labiau, o kai labai sunku, pasitariu, tad ačiū, kad visada duodi man kažkokiu savitu būdu patarimą.

Nei pasaulio pabaiga, nei karas, nei grubi kito ranka draugysčių nenaikina, tik pravirkdo širdį... Pasiilgau!“, – feisbuke paviešinusi paskutinį judviejų susirašinėjimą pakomentavo S.Žutautienė.

Pražudė buvusiojo pavydas

Žmonės.lt primena, kad pernai  po Kalėdų Lietuvą sukrėtė kraupi žinia: Giraitėje (Kauno raj.) rasti žurnalistės Viltės Stankutės-Butkienės ir jos draugo kūnai.

Jau po kelių dienų buvo sulaikytas nužudymu įtariamas buvęs Viltės sugyventinis Nerijus Kalaušis: įtariama, kad šį vyrą imtis dvigubos žmogžudystės paskatino pavydas.

- Labas, braske, nebespeju siandien uzsukti, gal sekmadieni lekdama is Vilniaus bent trumpam uzsuksiu, pasimatysim.-...

Posted by Sandra Zutautiene on 2015 m. gruodžio 26 d.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt