Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Sandra Chlevickaitė netikėtoje fotosesijoje atskleidė seksualumą pagal savo charakterį

Sandra Chlevickaitė
Eglės Laurinavičės nuotr. / Sandra Chlevickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kiekviena moteris – individuali asmenybė, su skirtinga išvaizda ir charakteriu, tačiau kiekviena savaip žavi, įdomi ir… seksuali. Fotomenininkė Eglė Laurinavičė TV projektų dalyvės, atlikėjos, 1996-ųjų „Mis Lietuvos“ Sandros Chlevickaitės paslaptingą seksualumą atskleidė fotosesijoje, kurioje – nieko papildomo tik… moteris ir jos žavesys.

Juodai baltoje fotosesijoje Sandra Chlevickaitė pozavo paslaptingai prisimerkusi, pasipuošusi subtiliai gundančiais drabužiais.

Vienoje iš nuotraukų ji – moteris su skrybėle, sėdinti lovoje prisidengusi popieriniais burbulais, drąsi ir užtikrinta.

„Fotosesiją darė pradedanti jauna fotomenininkė, kuri pasikvietė mane fotosesijai. Ji labai subtili, bet tuo pačiu – drąsi. Fotosesijos tikslas buvo atskleisti moters seksualumą pagal jos charakterį ir jai tai puikiai pavyko!“ – Žmonės.lt sakė S.Chlevickaitė.

Eglės Laurinavičės nuotr./Sandra Chlevickaitė
Eglės Laurinavičės nuotr./Sandra Chlevickaitė

Nieko nereikalingo

Fotomenininkė E. Laurinavičė pasakojo, kad jos tikslas  – atskleisti moters individualumą, neapkrauti nuotraukų papildomomis detalėmis, nukreipiančiomis dėmesį nuo esmės.

„Aš stengiuosi, kad mano nuotraukos būtų kuo natūralesnės, kad jose būtų kuo mažiau vaidybos, kad būtų kuo mažiau nereikalingų, butaforinių, dėmesį atitraukiančių elementų... Kiekviena moteris yra žavi, patraukli ir įdomi, tai ir noriu atskleisti savo nuotraukose, o ne kurti teatrines dekoracijas ar „kelti“ fotografuojamo objekto vertę brangiais interjerais ar drabužiais...“ – sako Eglė.

Eglės Laurinavičės nuotr./Sandra Chlevickaitė
Eglės Laurinavičės nuotr./Sandra Chlevickaitė

Fotomenininkė negailėjo komplimentų ir S.Chlevickaitei: „Ją fotografuoti  buvo labai lengva, nes, visų pirma, sutapo mūsų vizija dėl galutinio rezultato. Kiekviena moteris nori nuotraukose „atrodyti gražiai“. Tačiau aš siekiau parodyti ne tik fizinį Sandros grožį, bet ir jos subtilų stiliaus jausmą ir bent dalelę jos turtingo vidinio pasaulio.

Manau, kiekvieno fotografo užduotis parodyti žmogų tokį, kad jis pats pajustų savo tikrąją vertę, o ir kiti atrastų kažką naujo, netikėto žmoguje, kurį galbūt dažnai mato buitinėje ar darbinėje aplinkoje. Manau, ši fotosesija puikiai pavyko dėl to, kad labai gerai supratome viena kitą, kaip moterys, panašiai žvelgiančios į pasaulį ir vertinančios natūralų grožį.“

Įvertinkite Sandros fotosesiją ir jūs:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Seksualumas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt