Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Sąmokslo teorija: Jennifer Lopez suvaidino skyrybas su Casperu Smartu norėdama pasireklamuoti

Jennifer Lopez ir Casperas Smartas
„Scanpix“/AP nuotr. / Jennifer Lopez ir Casperas Smartas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (45 m.) praėjusią savaitę buvo nufotografuota besibučiuojanti su savo buvusiu mylimuoju, šokėju Casperu Smartu (27 m.) ir taip patvirtino, kad jiedu atnaujino santykius. Tačiau netrukus pasirodė versija, esą porelė niekada ir nebuvo išsiskyrusi, o prieš aštuonis mėnesius įvykusias skyrybas neva suvaidino tenorėdama pareklamuoti vienas kito projektus.

Portalas TMZ skelbia, kad visus tuos aštuonis mėnesius Jennifer Lopez ir Casperas Smartas iš tikrųjų buvo kartu, o suvaidintos skyrybos tebuvo būdas pritraukti daugiau dėmesio naujam Jennifer Lopez filmui „Vaikinas iš gretimo namo“ („The Boy Next Door“).

Šiame filme Jennifer Lopez vaidino su jaunu aktoriumi Ryanu Guzmanu (27 m.) ir sklandė gandų, kad tarp jų užsimezgė romanas – tai, manoma, irgi tebuvo reklamos dalis.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Casperas Smartas
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Casperas Smartas

Anot TMZ, suvaidintų skyrybų šurmulys naudos turėjo ir choreografui Casperui Smartui, kuris kaip tik tuo metu filmavosi koviniame filme „Street“.

Pati Jennifer Lopez kalbų apie suvaidintas skyrybas nekomentuoja ir vargu ar prisipažintų, jeigu tai ir būtų tiesa. Tačiau po to, kai tariamai išsiskyrė, Jennifer Lopez ir Casperas Smartas karts nuo karto vis būdavo pastebimi drauge, kas keldavo įtarimų.

Kartą Jennifer Lopez buvo pastebėta bandanti pasislėpti, kai paparacai ją pastebėjo Caspero Smarto automobilyje. Naujuosius metus porelė taip pat sutiko drauge ir ne vieną kartą buvo pastebėti vakarieniaujantys.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lopez ir Casperas Smartas 2014-aisiais
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lopez ir Casperas Smartas 2014-aisiais

Praėjusią savaitę porelė buvo pastebėta besibučiuojanti, bet Casperas Smartas vis tiek tikina, kad jiedu – tik draugai. „Mus sieja daug ryšių, mes labai artimi. Mes esame draugai, labai geri draugai“, – „E! News“ sakė jis.

Kelios dienos po to, kai buvo nufotografuoti besibučiuojantys, Jennifer Lopez ir Casperas Smartas kartu pietavo Los Andžele.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Jennifer Lopez
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt