Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šaltiniai: Whitney Houston dukrai Bobbi Kristinai Brown išgyventi šansų nėra

Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr. / Bobbi Kristina Brown
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienintelė legendinės dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (21 m.) ligoninėje kovoja už savo gyvybę, tačiau patikimi šaltiniai FOX411 sakė, kad iš tiesų jai jau niekuo nebegalima padėti.

Vienas patikimas šaltinis FOX411 sakė, kad Bobbi Kristinai Brown šansų išgyventi nėra, jos smegenys jau mirusios, o merginos gyvybę palaiko tik aparatai. Medikai merginos šeimą jau informavo, kad jai niekuo nebegali padėti ir vilčių, jog ji atsigaus, nebėra.

„Dabar jau tik laiko klausimas, kada jos šeima nuspręs susitaikyti ir priimti tai, kad ji iš tiesų neišgyvens, – ketvirtadienį sakė šaltinis. – Gydytojai paliko šeimai spręsti, kiek ilgai jie norės, kad aparatai palaikytų jai gyvybę.“

Su mintimi apie dukters mirtį negali susitaikyti jos tėvas Bobby Brownas (46 m.), kuris stengiasi neprarasti vilties ir ragina kitus giminaičius nenuleisti rankų. Jis nesitraukia nuo dukters lovos nuo tada, kai ji buvo atvežta į ligoninę.

Praėjusį šeštadienį leisgyvė Bobbi Kristina Brown buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Antradienį paaiškėjo, kad jos namuose policija rado narkotikų, tad jie gali būti prisidėję prie merginą ištikusios nelaimės.

Panašiomis aplinkybėmis 2012-ųjų vasario 11-ąją mirė Bobbi Kristinos Brown mama Whitney Houston – ji buvo rasta negyva vonioje viešbutyje „The Beverly Hilton“. Dainininkės, kuri mirė būdama 48-erių, skrodimas parodė, kad ji nuskendo, o prie to prisidėjo širdies liga ir kokaino vartojimas.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt