Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Sakalui Uždaviniui dėl vaidmens naujame filme teko kaip reikiant paplušėti: žiūrėkite video

Sakalas Uždavinys ir Džiugas Siaurusaitis
Filmo kūrybinės komandos nuotr. / Sakalas Uždavinys ir Džiugas Siaurusaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sutikęs vaidinti naujame lietuviškame filme „Dėdė, Rokas ir Nida“ aktorius Sakalas Uždavinys labai rimtai paniro į savo kuriamo personažo analizę ir atsakingai ruošėsi vaidmeniui.

Tam nepakako tokiais atvejais įprastų repeticijų. Kad įvaldytų nuo savo kuriamo personažo neatsiejamą atributą – dviratį, aktoriui treniruotėse teko išlieti nemažai prakaito.

Jau šį penktadienį visuose Lietuvos kino teatruose startuojančioje romantinėje nuotykių komedijoje „Dėdė, Rokas ir Nida“ Sakalas Uždavinys vaidina dviračių sporto entuziastą Šarūną Sveikatą. Pastarasis filme susiruošia dviračiu apkeliauti pasaulį. Supratęs, kad tokio vaidmens be specialaus pasiruošimo neatliksi, beveik visą nuo spektaklių teatre laisvą laiką aktorius S.Uždavinys perkėlė ant dviračio.

Kaip Sakalas Uždavinys atsakingai ruošėsi vaidmeniui žiūrėkite čia:

VIDEO: Sakalo Uždavinio pasiruošimas filmui DĖDĖ, ROKAS ir NIDA

„Abu esame visiškai nurauti – tas tikra tiesa. Tačiau realiame gyvenime tikrai nesu toks sveikuolis ir dviračių entuziastas kaip Šarūnas Sveikata“, – lygindamas save su filmo personažu sako pastaruosius trejus metus sklandymu aktyviai užsiimantis Sakalas Uždavinys.

Jis pabrėžia, kad kurdamas kiekvieną personažą, o ypač komedijose, aktorius privalo jį pamilti. Antraip tas personažas taps objektu, į kurį niekam nebus įdomu žiūrėti.

Vasarą pratęsiantis filmas

Režisieriaus Justino Krisiūno filme „Dėdė, Rokas ir Nida“ pasakojama Nidoje, viename gražiausių Lietuvos kampelių, gyvenančio Gintaro (vaidina aktorius Arūnas Storpirštis) istorija.

Ne taip seniai jis buvo vienas geriausių buriuotojų Baltijos šalyse, bet po nelaimingo atsitikimo atsiribojo ne tik nuo jūros ir buriavimo, bet ir nuo paties savęs.

Tačiau nusistovėjęs ir ramus Gintaro gyvenimas netrunka apsiversti aukštyn kojom. Gintaro brolis paprašo vasarai priimti sūnėną Roką (vaidina akordeonistas Martynas Levickis) – tėvas tikisi, kad atostogos Nidoje pas seniai matytą dėdę sugrąžins maištaujantį jaunuolį į doros kelią.

Dar keliaudamas į Nidą Rokas sutinka savo gyvenimo meilę, o atvykęs pamilsta dar kartą – jachtas. Dabar didžiausia jo svajonė – dalyvauti regatoje. Išmintis, ramybė, stipri valia ir gilios įžvalgos padeda daug patyrusiam Gintarui prisijaukinti aršų jaunuolį ir netgi rasti raktą į jo širdį.

Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ oficialų anonsą žiūrėkite čia:

VIDEO: Dėdė, Rokas ir Nida (2015) oficialus anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt