Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sofio Gelašvili – skaudūs internautų komentarai: kas atsakingas šioje situacijoje?

Grožio salono „Sophistique“ atidarymo akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Grožio salono „Sophistique“ atidarymo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sparčiai populiarėjantis ir internautus pramogauti kviečiantis tinklaraštis „Mama, žiūrėk, aš – Selebriti“ mėgstamas net tik feisbuko lankytojų, bet ir daugelio Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, tačiau kartais jiems tenka ir ne juokais įsiusti. Žeidžiantys komentarai po nuotraukomis kartais nepraslysta pro žinomų žmonių akis. Nors tinklaraščio tikslas – linksmai pateikti ir šiek tiek pasišaipyti, iš jo kūrėjų nuomone, nenusisekusio žvaigždžių stiliaus, tačiau, kaip teigia patys autoriai, niekada nenorima nieko įžeisti. Deja, šį kartą Gruzijos milijonieriaus duktė, stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė liko be galo įskaudinta ir pasipiktinusi.

Praėjusią savaitę vykusiame vieno Vilniaus grožio salono atidaryme Sofio džiaugėsi draugų kompanija, gėlėmis ir savo sėkme. Būtent nesenai ištekėjusi ir savo saloną atidariusi moteris buvo viso vakaro kaltininkė.

Nertą raudoną suknelę tą vakarą dėvėjusi Sofio sulaukė linksmos kritikos iš tinklaraščio „Mama, žiūrėk, aš – Selebriti“ autorių. Jos drabužis buvo sulygintas su lėlėms nunerta ketvirtokės suknele. „Pudelis nebūtų Pudelis, jei pro dantis praleistų salono šeimininkės stilistės bei vizažistės S. Gelašvili-Niūniavės tarsi žirafos ragelius imituojančią šukuoseną bei dailią raudoną suknutę, kuri, dermėje su ta pačia gyvosios gamtos šukuosena bei bateliais, išduodančiais, jog nebuvo naudojama dvipusė lipni juosta, labiau priminė kruopščios ketvirtokės vąšeliu nertą lėlytės suknutę, nei žadą turėjusį atimti komplektą“, – socialinėje erdvėje savo pastebėjimais dalijosi pagrindinis tinklaraščio personažas Pudelis.

"Mama, žiūrėk - aš selebriti"

Nors pati Sofio neįsižeidė dėl tokio tinklaraščio autorių palyginimo, paskaičiusi komentarus po straipsniu labai nusiminė. Būtent dėl visų internautų užgauliojimų jai trūko kantrybė. Moteris prisipažino, esanti labai jautri asmenybė ir pasiteiravus, ar ji nemano, jog už internautų komentarus reikėtų atsakyti puslapio autoriui, atsakė: „Aš net neabejoju, kad į akis nė vienas iš komentavusių man nieko nesugebėtų pasakyti. Visi yra drąsūs pasislėpę, tūnantys už kompiuterio, telefono ekrano. Sutinku, kad Pudelis parinko pačius „gražiausius“ kadrus. Dauguma žmonių ne visose fotografijose atrodo puikiai. Buvo atrinkti patys prasčiausi kadrai. Personažas lyg ir fainas ir nieko neįžeidžiantis, bet iš tiesų... tik viską palieka kitų rankoms...Būtent šis išgalvotas personažas rodo pavyzdį tiems piktiems komentatoriams. Manau, kad iš dalies tai ir šio puslapio autorių atsakomybė.“

Susisiekus su puslapio „Mama, žiūrėk, aš – Selebriti“ autoriais jie atsakė, kad dauguma netinkamų komentarų visada trinami. Prisiimti atsakomybę už necenzūrinę leksiką bei brutalų jų turinį, jų nuomone, turi patys komentuotojai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt