Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rytis Žvagulis šokiruotas: iš meistro neatgavęs savo „VW Phaeton“ kreipėsi į policiją dėl vagystės

Rytis Žvagulis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rytis Žvagulis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žilvino Žvagulio sūnus Rytis pateko į keblią situaciją: jau kelias savaites neatgauna savo automobilio „Volkswagen Phaeton“, kurį suremontuoti patikėjo pažįstamam meistrui. Šis ne tik kad neatiduoda R.Žvaguliui automobilio, bet ir nesileidžia į kalbas, todėl garsenybės sūnus jau kreipėsi į policijos pareigūnus.

Kaip Žmonės.lt pasakojo R.Žvagulis, savo automobilį pažįstamam meistrui jis patikėjo bene prieš tris savaites. Meistrą pažinojo, mat anksčiau teko kartu dirbti. 

„Jis mums padėdavo per koncertus. Tai dėžes panešiodavo, tai ką pastumdydavo. Buvo mūsų padėjėjas... Daviau jam pataisyti savo mašiną, nes jis užsiima su servisais. Prieš tris savaites jam buvo duota mašina, tada jis dingo be žinios“, – pasakojo R.Žvagulis. 

Meistro R.Žvagulis sakė prašęs kiek padažyti automobilį – dureles ir bamperį, taip pat pakeisti saugos diržą. Pradžioje jiedu tarėsi, kad darbai bus atlikti per tris dienas. 

Asmeninio albumo nuotr./Ryčio Žvagulio automobilis
Asmeninio albumo nuotr./Ryčio Žvagulio automobilis

Visgi pagal planą niekas neišėjo. Praėjus savaitei be automobilio R.Žvagulis kreipėsi į meistrą, tačiau jokio atsako nesulaukė. Reguliariai bandė susisiekti telefonu, taip pat per „Facebook“, bet reikalas pasirodė bergždžias. 

„Feisbuke buvo vienąkart atrašęs, bet po to vėl dingo. Atėjo žinutė, kad jis buvo Latvijoje, šventė gimtadienį. Žadėjo vakar grąžinti. Bet vėl nieko – iki šiol dingęs. Tik pažadai ir nieko daugiau“, – sakė R.Žvagulis. 

Todėl prieš savaitę garsenybės sūnus kreipėsi į policiją. „Kreipiausi į policiją dėl mano turto pasisavinimo. Policija jo ieško... Dar iš jų žinių neturiu“, – apgailestavo jis. 

Žmonės.lt taip pat bandė susisiekti su R.Žvagulio įvardintu meistru, tačiau  jis telefonu neatsiliepia. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt