Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rūtos Mikelkevičiūtės atsakas į kritišką Mios komentarą: „Žvaigždė ir turi demonstruoti charakterį“

Rūta Mikelkevičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia išsakė nuoskaudą dėl dalyvavimo pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“. Po atviro Mios pasisakymo šios laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė davė atsaką.

Skandalas kilo po to, kai Mia socialiniame tinkle išliejo nuoskaudą nusifilmavusi pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – dainininkė teigė, kad įsivaizdavo visai kitokį interviu, todėl pamačiusi skandalingą laidos anonsą liko be galo nusivylusi.

SKAITYKITE: Laidoje „Valanda su Rūta“ Mia pasijuto apgauta: „Sėkmės darkantis iš kitų!“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mia Pilibaitytė
Mia Pilibaitytė

Atvirai išlieta Mios nuoskauda pasiekė ir laidos vedėją Rūtą Mikelkevičiūtę, kuri sekmadienį taip pat pasisakė šia tema.

„Esu Mios talento gerbėja. Manau, kad tai viena iš nedaugelio mūsų dainininkių apdovanota išties išskirtiniu balsu. Todėl tokia jos „staigmena“ mane labai nuliūdino ir nustebino! Bet pramogų pasaulis mėgsta triukšmą! Ką gi, patriukšmaukime, nors sekmadienį aš mieliau leisčiau ramiai apsikabinusi vyrą, bet ne kompiuterį.

Pokalbių laida – didelis mechanizmas. Joje dirba daug redaktorių, kurie kalbasi, kviečia pašnekovus. Pašnekovas, jo būsena, jo apsisprendimas man yra svarbiausia. Ir tai suprantama, nes jis gaišta laiką, dalinasi savo asmenine patirtimi, pagaliau – „jis mūsų darbdavys“! Visada esu jo pusėje, todėl „nuolat muštruoju“ redaktorius. Būta net ašarų.

Nemeluoti, tiesiai klausti, kartais prieš eterį net iškirpti tai, ko prašo herojus, nesvarbu, kad pasakojo labai įdomiai – tai mūsų nerašytos taisyklės! Žinoma, visada išlieka galimybė nesusikalbėti, suprasti pašnekovą kitaip – juk žmonės nėra mašinos!

Bet tada skambini ne žiniasklaidai, bet tave kvietusiam redaktoriui ir sakai: „klausyk, mes kalbėjomės ne apie tai, kodėl mane apgavai?“. TV studijoje niekas nestovi su automatais, visada gali pasakyti: „aš apie tai nekalbu“; blogiausiu atveju – išeiti. Bet viskas šį kartą buvo priešingai. Mia į laidą atėjo pasitempusi, pasitikinti savimi, tiesiog pražydusi. Laidos tema: „Įvykiai, pakeitę gyvenimą, privertę atsijoti draugus, peržiūrėti vertybes...“.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė

Prieš filmavimą su ja suderintos ne tik istorijos, kurias ji pasakos, bet net ir aptarti klausimai. Pasakyta, kokias istorijas pasakos kiti laidos dalyviai. Mia yra puiki pašnekovė, moka taip pasakoti, kad užburia klausančius. Laidoje ji kalbėjo apie savo ankstyvą jaunystę, apie savo pirmą nepavykusią santuoką, apie tai, kaip liko viena, kaip suprato, kad niekas kitas ja nepasirūpins – tik ji pati. Kaip ši istorija pakeitė jos gyvenimą, tiksliau privertė suprasti, kad ji pati – savo likimo kalvis. Pasveikinta su artėjančiomis vestuvėmis Mia neprieštaravo, padėkojo ir net išrėžė smagią prakalbą!

Kita papasakota istorija – apie jos avariją, kai ji tik per stebuklą liko gyva ir, kaip vėliau sužinojo, išgelbėjo gyvybę paskui važiavusiai gimdyvei ir vaikeliui. Po filmavimo redaktorės paklausta kaip pavyko filmavimas, Mia atsakė –„viskas gerai“! Tiesa, šeštadienį paskambino redaktorei ir paprašė iš laidos iškirpti vieną detalę. Ir tai bus padaryta! Jokio kito skambučio su priekaištais nebuvo. Todėl dainininkės viešas laiškas pribloškė daug mačiusius TV laidų redaktorius.

Nepaisant to, Mia lieka viena mano mylimiausių Lietuvos dainininkių! Juk žvaigždė ir turi demonstruoti charakterį, nes kokia tada nauda ja būti? O mes, paprasti žmonės, toliau dirbame – lieti tulžį nematau reikalo – tai kenkia grožiui“, – socialiniame tinkle rašė R.Mikelkevičiūtė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt