Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rūta Ščiogolevaitė pasisakė apie „Naujas pupytes“: dainavimą papais ir grupės lygį

Rūta Ščiogolevaitė ir „Naujos pupytės“
TV3 ir Gedimino Žilinsko nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė ir „Naujos pupytės“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ne paslaptis, kad dainininkė Rūta Ščiogolevaitė – tikra aštrialiežuvė. Šįkart jos kantrybės taurę perpildė grupės „Naujos pupytės“ dainavimas ir Oksanos Pikul-Jasaitienės pasisakymas apie grupės sėkmingą veiklą.

Savo nuomonę R.Ščiogolevaitė išdėstė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Greičiausiai užsitrauksiu Pikul nemalonę (o neee), ir savo mamos, ir dar močiutės, už praleistą progą patylėt. Nu negaliu. Ir tiek. Iškilo klausimas. Kam laikyti grupėje („Naujosios pupytės“) vos padainuojančias personas, jei yra galimybė turėti dainuojančias (gyvam garsui jos būna pakviečiamos į pasirodymus ir atrodo gerai). Kaip šokėjas, įvaizdžiui? Puiku! Tai kam tada leisti joms dainuoti? Jei net fonograma nepaslepia klaikaus tarimo ir baisaus bebalsumo! Akyse stovi Pikul interviu, kur ji didžiuojasi, kad grupė dainuoja ne „papais“. Auga mano dukra. Jei nepavyks jai įdiegti, kokio lygio iš tiesų yra pupytės, tikiuosi, bent išmokysiu atskirti dainavimą balsu nuo dainavimo papais. Pastarasis, beje, būdingas Oksanai. Nenustebsiu, jei ir mane, kaip Vaivą (būrėją Vaivą Budraitytę – red. past.), paduos į teismą už... už ką mane?“ – rašė R.Ščiogolevaitė.  

Po kelių valandų į šį Rūtos pasisakymą sureagavo ir Oksana. Savo socialinėje paskyroje ji pasidalino Žmonės.lt straipsniu ir davė atsaką Rūtai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul apie „pupytes“: „Man nereikėjo muzikinio išsilavinimo, kad grupė gyvuotų 10 metų“

Dar trečiadienį „Naujos pupytės“ dalyvavo R.Ščiogolevaitės ir Kristupo Krivicko vedamos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavime, po kurio atlikėjos drauge su vedėjais pozavo nuotraukai.

Asmeninio albumo nuotr./Kristupas Krivickas, „Naujos pupytės“ ir Rūta Ščiogolevaitė
Asmeninio albumo nuotr./Kristupas Krivickas, „Naujos pupytės“ ir Rūta Ščiogolevaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt