Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rūta Mikelkevičiūtė filmavosi vonioje: „Nereikia sukti galvos dėl išvaizdos, makiažo, drabužių"

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau po kelių savaičių LNK eteryje startuos naujas televizijos sezonas. Laidų vedėjai jau dabar ruošiasi startui ir intriguoja žiūrovus naujais anonsiniais laidų vaizdo klipais.

„Valandos su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ruošdamasi naujam sezonui nusprendė save pristatyti kiek kitaip, nei ją įpratę matyti laidos žiūrovai – vonioje ji mėgavosi grožio procedūromis.

Kelias nuotraukas iš filmavimo Rūta patalpino ir socialiniame tinkle. „Štai tokie filmavimai man labiausiai patinka. Nereikia sukti galvos dėl išvaizdos, makiažo, drabužių. Nereikia „mirti“ nuo alinančio karščio ir aukštakulnių. Guli sau ir ilsiesi. Net kalbėti nereikia“, – po nuotraukomis rašė laidų vedėja.

LNK nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
LNK nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė

Pasak jos, būtent tokiais momentais ji gali leisti sau atsipalaiduoti. „Kas mane televizijoje labiausiai žudo, erzina ir ko aš labiausiai nekenčiu – tai visų makiažų, grimo, šukuosenų. Per tiek metų šie dalykai mane jau vemti verčia. Man tai yra laiko švaistymas“, – Žmonės.lt sakė Rūta.

Šį amplua ji juokais vadina savotišku protestu prieš visą gražių žmonių industriją televizijoje.

Naujame vaizdo klipe Rūta vaidina moterį, užimtame darbų grafike radusią minutę sau. „Labai svarbu rasti laiko pabūti su savimi. Gyvenime taip pat visuomet stengiuosi rasti laiko sau. Nors labiau nei vonią mėgstu masažą. Įvairiems glostymams tiesiog negaliu atsispirti“, – juokėsi ji.

LNK nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
LNK nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt