Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rūta Mazurevičiūtė sukūrė futuristinę, dukart už save didesnę Kalėdų eglę

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
„Grail Events“ nuotr. / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šviečiantys baldai, mistinės tamsoje naujas formas įgaunančios dekoracijos, ledo šou, hologramos, transformuojančios paukštelius į drugelius, mintimis ir akimis valdomų robotų lenktynės, akiniai, nukeliantys jų savininką į kosminį laivą – tokios bus Kalėdos, kurias, kaip mano „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, pasaulis švęs po 100 metų.

„Pagalba organizuojant renginį man buvo nauja patirtis. Ypač patiko jo tema. Kaip švęsime svarbiausias metų šventes ateityje? Ką valgysime? Kaip puošimės? Kaip linksminsimės? Atspėti sunku, nes viskas taip greitai keičiasi. Bet fantazuoti juk galima!“, – tvirtino tituluota gražuolė, kelioms dienoms tapusi renginių organizavimo įmonės „Grail Events“ komandos dalimi. 

Jos teigimu, viena iš sudėtingiausių užduočių buvo įsivaizduoti kaip ateityje galėtų atrodyti Kalėdų eglutė. „Mis Lietuva“ teigimu, kol kas jai svarbiosios metų šventės siejasi tik su gyva žaliaskare. 

„Kadangi NFQ įmonės vakarėlis vyko kosminiame laive, kurio aplinką kūrėme dvi dienas, mūsų ateities eglutė gimė iš daugybės folijos bei lempučių“, – sakė R.E.Mazurevičiūtė. 

„Grail Events“ nuotr./Vakarėlio akimirka
„Grail Events“ nuotr./Vakarėlio akimirka

Trijų metrų pločio eglutės aukštis siekė daugiau nei pustrečio metro. Tam, kad ji atrodytų dailiai, prireikė specialaus medinio karkaso. 

R.E.Mazurevičiūtė pati išmėgino visas, į ateitį nukeliančias, atrakcijas, gamino garuojančius kokteilius, kūrė švytintį makiažą, rūpinosi desertų stalo estetika. 

„Įspūdžių daugybė! Ir patirtis įdomi! Juk reikėjo ne tik pasiruošti renginiui, bet ir po to viską sutvarkyti“, – su šypsena sakė gražuolė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt