Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rūtą Mazurevičiūtę draugai išprovokavo antrąkart atšvęsti 24-ąjį gimtadienį

Gediminas Juodeika ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Gediminas Juodeika ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sulaukusi kvietimo apsilankyti Kaune, Šilainių bibliotekoje rengtame tapytojos Rasos Art darbų parodos „Gyvenimas tarsi pasaka“ atidaryme, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė nesitikėjo renginyje tapsianti princese, skaitančia pasakas.

„Per tikrąjį savo gimtadienį Rūta „kariavo“, todėl neturėjome progos jos pasveikinti. Kadangi ji kartą buvo užsiminusi nors sykį norinti pasijusti tikra princese, sujungti staigmeną jai su Rasos Art teminės parodos atidarymu pasirodė įdomu“, – sakė viena sveikinimo iniciatorių, švenčių planuotoja Eglė Čiurlionytė. 

Pas R.Mazurevičiūtę į namus ji nuvyko trečiadienį popiet. Tituluotai gražuolei buvo įteikta princesiška suknelė, atliktas masažas. Geltonplaukės šukuosena pasirūpino artimas bičiulis kirpėjas Karolis Murauskas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Atvykusi į biblioteką R.Mazurevičiūtė sužinojo susirinkusiai publikai turėsianti paskaityti ištraukas iš populiarių pasakų. Išsyk po to ji buvo „tituluota“ vakaro princese. To simboliu tapo būtent Rūtai  sukurtas dizainerės Gintarės Ačaitės dekoruotas lankelis. 

Verslininkas ir televizijos projektų dalyvis Gediminas Juodeika Rūtai įteikė tris riešutus su išgraviruotais palinkėjimais. Gėlėmis sukaktuvininkę pradžiugino mentalistas Nicholas Kin ir kiti bičiuliai. 

„Jaučiuosi kaip per išpažintį!“, – su šypsena sakė R.Mazurevičiūtė, atsakydama į renginio vedėjo Irmanto Pilecko klausimus apie vaikystę, pomėgius, būsimą darbą ir meilę. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rasa Art ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rasa Art ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Ypatingą dovaną – portretą – gražuolei įteikė ir Rasa Art. R.Mazurevičiūtė sakė, kad iki šiol nė vienas tapytojas jos atvaizdo nebuvo perkėlęs ant drobės. 

Per tikrąjį savo gimtadienį, birželio 24-ąją, R.Mazurevičiūtė kartu su kitomis žinomomis moterimis filmavosi naujam LRT televizijos projektui, kuriame bus rodoma, kaip merginoms sekasi kariniuose mokymuose. 

Dėl to mergina tąsyk asmeninės šventės neminėjo – draugai jai tik atsiuntė siuntinį su mėgstamais saldumynais.  

„Pats įspūdingiausias mano gimtadienis buvo aštuonioliktas. Jį su didžiuliu draugų būriu šventėme sodyboje. O pačią įsimintiniausią dovaną gavau šįmet – kelionę į Paryžių įteikė Mantas“, – sakė R.Mazurevičiūtė. 

Su širdies draugu Mantu Pitkausku (29) į meilės miestą ji vyks rugsėjo pradžioje. 

Birželį teisės studijų magistro diplomą gavusi R.Mazurevičiūtė artimiausias kelias savaites ilsėsis po karinių mokymų bei mokslų maratono. Išsyk po to ji kibs į norimo darbo paieškas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt