Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rusų superagentu filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ tapęs Armie Hammeris pelkėje nuskandino motociklą

Henry Cavillas ir Armie Hammeris filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr. / Henry Cavillas ir Armie Hammeris filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Stilingame naujajame Guy Ritchie nuotykių ir veiksmo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) žiūrovai išvys visus gero filmo apie superagentus ir pasaulio gelbėjimą elementus – seksualias ir fatališkas moteris, bebaimius vyrus, nenuspėjamą klastą ir mirtinus pavojus. Istorijos centre atsidurs dėl ypatingos misijos bendradarbiauti priversti skirtingų stovyklų atstovai – elitinis Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) agentas Napoleonas Solo (akt. Henry Cavillas) ir jo sovietinis atitikmuo, kolega iš KGB Ilja Kuriakinas (akt. Armie Hammeris).

Britų aktorių H.Cavillą gerbėjai pažįsta kaip Supermeną iš filmo „Žmogus iš plieno“, o štai jo porininku tapęs aukštaūgis A.Hammeris – palyginti naujas vardas geidžiamiausių Holivudo vyrų sąrašuose. Filmuose „Socialinis tinklalapis“, „Vienišas klajūnas“ ir „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“ matytas 28-erių amerikietis būtent su naujuoju filmu „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ ketina sulaukti didžiojo karjeros proveržio.

„ACME Film“ nuotr./Armie Hammeris filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ plakate
„ACME Film“ nuotr./Armie Hammeris filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ plakate

Iš pirmojo žvilgsnio A.Hammeris ir H.Cavillas naujojoje juostoje atrodo it veidrodinis vienas kito atspindys. Tiesa, rusas vaizduojamas šviesesnių plaukų ir kalba su juntamu rusišku akcentu. „Kai man pasakė, kad turėsiu pamėgdžioti rusišką akcentą, pasakiau, kad pamėginsiu. Kaip  man pavyko, žiūrovai galės įvertinti patys. Iki tol nebuvau girdėjęs apie serialą „The Man from U.N.C.L.E.“. Gavęs rolę peržiūrėjau visas serijas. Jis išties labai geras! Nuostabu būti dalimi projekto, turinčio istoriją. Ir tuo pačiu tai visiškai naujas, šmaikštus pasakojimo puslapis“, – portalui „Global News“ sakė A.Hammeris.

Nors vaidmuo filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ neabejotinai padidins A.Hammerio gerbėjų moterų gretas, dailiosios lyties atstovėms viltis aktoriaus dėmesio nederėtų. Jaunas vyras nuo 2010-ųjų yra vedęs televizijos žurnalistę Elizabeth Chambers, o pernai gruodį jiedu susilaukė dukters Harper. Tačiau, žinoma, vaizdelių paganyti akis naujajame G.Ritchie filme bus sočiai. A.Hammeris parodys įspūdingų triukų su motociklu. Tiesa, per filmavimus transporto priemonė kiek nukentėjo – aktorius įsismarkavęs nesuvaldė motociklo ir nuskandino šį pelkėje. „Niekas nesusižeidė, nieko blogo nenutiko, tik sugaišome daug laiko traukdami motociklą iš vandens“, – „E! Online“ pasakojo jis.

„ACME Film“ nuotr./Alicia Vikander, Armie Hammeris ir Henry Cavillas filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr./Alicia Vikander, Armie Hammeris ir Henry Cavillas filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“

Šaltojo karo metais vykstančias tarptautinių nusikaltėlių paieškas naujajame kino hitų „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“ bei „Lok, Stok arba Šauk“ kūrėjo G.Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“  žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 14 dienos. 

VIDEO: Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt