Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rusijos spauda: hercogienės gimdymas – apgaulė, nes nė viena taip gerai neatrodo pagimdžiusi

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr. / Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį nepraėjus nė parai po gimdymo viešumoje pasirodžiusi Kembridžo hercogienė Catherine (33 m.) sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje – sunkiai patikėtum, kad ši moteris dar tą patį rytą pagimdė antrą vaiką. Puiki ką tik pagimdžiusios hercogienės išvaizda įtarimų sukėlė rusų spaudai – laikraštis „Komsomolskaya Pravda“ skelbia, esą gimdymas iš tiesų tebuvo apgaulė.

Rusijos laikraštis savo tvirtinimus grindžia vien tuo, kad Kembridžo hercogienė Catherine atrodė „per daug gražiai“, esą nė viena ką tik pagimdžiusi moteris negali taip gerai atrodyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pristatė pasauliui savo dukrą

Šita Kate tėra aktorė iš Bakingamo rūmų teatro. Ji niekada negimdė!

„Komsomolskaya Pravda“ svarsto, kad Kembridžo hercogienė Catherine iš tiesų pagimdė keliomis dienomis anksčiau ir spėjo šiek tiek atsigauti.

„Komsomolskaya Pravda“ straipsnyje cituojamos eilinės Rusijos moterys, kurioms Kembridžo hercogienė Catherine atrodė per daug įtartinai.

„Jeigu ji ir gimdė natūraliai, tai tikrai keliomis dienomis anksčiau“, – sakė viena moteris. Jai antrino kita: „Ji pagimdė prieš tris dienas ir tik dabar apie tai pranešė. Pažiūrėkite į kūdikį, ji visai neatrodo kaip naujagimė“.

„Scanpix“/AP nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su dukra
„Scanpix“/AP nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su dukra

„Ji (princesė, – red. past) mažiausiai trijų dienų amžiaus. Nėra nieko, kas galėtų padėti moteriai, net jeigu ji ir pagimdė padedama geriausių medikų, praėjus penkioms valandoms po gimdymo atsistoti ir palikti kliniką savo kojomis“, – rašo „Komsomolskaya Pravda“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gimė karališkasis kūdikis: princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine susilaukė dukters

Kita moteris, kurią cituoja „Komsomolskaya Pravda“, iš viso tvirtina, kad Kembridžo hercogienė Catherine pati negimdė, o jos nėštumas tebuvo suvaidintas: „Pagimdė surogatinė motina, o ne ji. Kate tikriausiai nešiojo dirbtinį pilvą, kad žmonės patikėtų, jog ji nėščia.“

„Tiesiog nerealu pačiai išeiti iš ligoninės praėjus kelioms valandoms po gimdymo ir mojuoti publikai vilkint baltą suknelę. Jeigu kada gimdėte, pabandykite prisiminti save, kaip atrodėte po trijų valandų. Net jeigu gimdymas buvo lengvas, moteris tenori miegoti ir vien tik miegoti kelias artimiausias valandas. Tai tik pasaka šeimos, kuri nori pasirodyti prieš kitus“, – rašoma rusų laikraštyje.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra

Po šio straipsnio publikacijos galima rasti ne vieną skaitytojo komentarą, kuriame jie taip pat išreiškia savo abejones. „Jos akyse nėra to ypatingo motiniško žvilgsnio – tas natūralus dalykas tiesiog nematomas. Pažiūrėkite į Dianą. Šita Kate tėra aktorė iš Bakingamo rūmų teatro. Ji niekada negimdė!“ – rašo vienas komentatorius. Kitas skaitytojas įsitikinęs – „kūdikis mažiausiai 7–10 dienų amžiaus“.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo dukra
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo dukra

Apie šią „Komsomolskaya Pravda“ publikaciją sužinoję britai juokiasi susiėmę už pilvų – tokios absurdiškos istorijos jie esą seniai nėra girdėję. Britų spauda pašaipiai cituoja rusų laikraštį ir atkreipia dėmesį, kad hercogienė iš ligoninės išėjo ne po kelių valandų, o po 11-os valandų. Be to, jeigu kiekviena gimdyvė turėtų gausią profesionalių stilistų komandą, kuri ja pasirūpintų, kaip kad turėjo hercogienė Catherine, tai dauguma ką tik pagimdžiusių moterų galėtų taip pat puikiai atrodyti.

Žmonės.lt primena, kad princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine dukra gimė šeštadienio rytą, 8.34 val. (10.34 val. Lietuvos laiku). Hercogienės gimdymas tetruko dvi su puse valandos, o iš ligoninės karališkoji pora su naujagime ant rankų išėjo tos pačios dienos pavakarę, 18.12 val. vietos laiku (20.12 val. Lietuvos laiku).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt