Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rusijoje pripažinta aktorė Severija Janušauskaitė – Lietuvos muzikantų mūza

Severija Janušauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Severija Janušauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rusijoje pripažinimą pelniusi aktorė Severija Janušauskaitė neslepia – šiuo metu viliojančių pasiūlymų dirbti Lietuvoje ji sulaukia retai. Bent jau tokių, į kuriuos norėtų nerti stačia galva. Komerciniai filmai jos nevilioja, tačiau įsimintinų veido bruožų aktorė mielai sutinka įsiamžinti muzikiniuose vaizdo klipuose.

Praėjusių metų lapkritį ji įsiamžino poproko grupės „The Roop“ dainos „Be Mine“ klipe, o šiemet jau spėjo tapti pagrindine aktore Marko Palubenkos dainos „Woman Of Stone“ vaizdo klipe.

VIDEO: Markas Palubenka - A Woman of Stone

„Esu savikritiška, todėl neretai galvoju – juk galėtų pasikviesti gražią merginą... O čia – mane. Nežinau, kodėl sulaukiu pasiūlymų. Matyt, esu kažkuo įdomi. Turbūt kūrėjams reikia ne tik išorinio grožio, bet ir vidinės energetikos“, – šypteli ji.

Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė
Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė

Severija džiaugiasi, kad lietuviškuose vaizdo klipuose vis dažniau filmuojasi profesionalūs aktoriai, o ne atsitiktiniai praeiviai gatvėse. Pasak jos, muzikinis vaizdo klipas prilygsta nedideliam filmui, kuriame glaustai pasakojama trumpa istorija.

„Filmuotis sutinku, nes man pačiai labai patinka muzika. Ir labai įvairi: nuo klasikos iki elektronikos, svarbu, kad skambesys būtų kokybiškas“, – sako Severija pati šiuo metu itin besižavinti moterimis atlikėjomis, ypač Tori Amos bei FKA Twings.

Darbą vaizdo klipuose ji vadina tiesiog smagiu hobiu ir galimybe susipažinti su naujais žmonėmis. „Darysiu tai, kol man pačiai bus įdomu. Esu kino aktorė, man rūpi dideli projektai. Tačiau smagu padėti kitiems, prisidėti, jei galiu. O jei tai patinka ir kitiems – kodėl gi ne? – retoriškai klausia ji, tačiau prasitaria, kad sulaukusi dar vieno pasiūlymo vis dėlto pasvarstytų sutikti ar ne. – Nenoriu, kad tai taptų kažkokia pastovia tradicija, kad Janušauskaitė eina iš klipo į klipą.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Šlove Rusijoje lepinta aktorė Severija Janušauskaitė: „Nepasiilgau tos siaubingos šalies“

Save ji laiko paprasta ir šiek tiek paslaptinga. „Kur mano koziris? Net nežinau. Neatstovauju Lietuvos žvaigždžių elitui, nešmėžuoju kasdien žurnaluose, nesiekiu pigaus populiarumo. Mano veidas dar nėra plačiai išrodytas, gal ta paslaptis kitus taip traukia, sunku pasakyti. Nors man visai patinka išlikti šiek tiek inkognito“, – mintimis dalinasi Severija.

Vlados Krasilnikovos nuotr./Severija Janušauskaitė
Vlados Krasilnikovos nuotr./Severija Janušauskaitė

Aktorė neatmeta galimybės ateityje ir pati paimti kamerą į rankas, sukurti kokį nors filmą ar vaizdo klipą. „Smagu kartais pasvajoti. Galbūt kada nors būsiu sena pikta režisierė ir pati filmuosiu vaizdo klipą kokiai nors Lietuvos grupei pavadinimu „Independent“, – juokiasi ji.

Nors Severija mielai dirbtų gimtojoje šalyje, šiuo metu daugiausia jos darbų susiję su Rusijos rinka. Už vaidmenį Annos Melikian filme „Žvaigždė“ prestižiniame Rusijos kino festivalyje ji buvo įvertinta kaip geriausia aktorė. Vėliau palaipsniui įsisuko į vietos rinką. „Visuomet esu atvira pasiūlymams iš Lietuvos ir jokiais būdais nenoriu savęs pristatyti kaip Rusijos aktorės. Tiesiog pastaruoju metu daugiau didesnių projektų ir įvairių darbų sulaukiu iš Rusijos. Tačiau tai normalu. Jei kartą tave pastebi, įvertina – mechanizmas užsisuka“, – Žmonės.lt pasakoja ji.

 Žvaigždė

Kadras iš filmo Žvaigždė
VIDEO: THE ROOP - Be Mine (Official video)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt