Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Romas Zabarauskas: „Jei laikot mane „profesionaliu gėjumi“, nelįskit į akis. Aš esu kino kūrėjas“

Romas Zabarauskas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Romas Zabarauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„O dabar įkalsiu nuoširdų postą kita tema, gal per nuoširdų, bet, matyt, masinės psichozės po M.A.M.A veikia ir mane“, – prisipažino režisierius Romas Zabarauskas, pirmadienio vakarą feisbuke paviešinęs atvirą savo komentarą. Kaip sako pats Romas, jį išprovokavo bendraminčių reakcijos po jo pasirodymo M.A.M.A scenoje.

Romas Zabarauskas savo komentaru pasidalino ir su Žmonės.lt skaitytojais:

„O dabar įkalsiu nuoširdų postą kita tema, gal per nuoširdų, bet, matyt, masinės psichozės po M.A.M.A veikia ir mane. Jeigu jūs laikot mane „profesionaliu gėjumi“, „pagarsėjusiu viešųjų ryšių akcijom“ ir pan., prašau man išvis nelįst į akis.

Aš esu kino kūrėjas. Man yra 25 metai ir aš ką tik baigiau antrą ilgo metražo filmą. Rodžiau filmus prestižiniuose Berlinalės, Maskvos, Talino, Bušviko (Niujorke), Kinošoko (Rusija) festivaliuose. Gavau valstybės finansavimą savo pirmiems dviems filmams, ir beje „Porno melodramai“ buvau gavęs dar prieš patekimą į Berlyną, bet čia atskira istorija. Naujas filmas jau turi prekybos agentą iš UK, kuris iš anksto investavo į filmą – tai nėra prastas pasiekimas.

Taip pat skaitykite: M.A.M.A apdovanojimuose triumfavusi Monika Linkytė: „Man gaila, kad muzika, kuri turėtų suvienyti, visus taip supriešina“

Taip, Lietuvoje mano filmai tikrai nesulaukė komercinės sėkmės. Gal ir todėl – nejaugi? – kad jų nepaėmė nei vienas kino platintojas ir atsisakė rodyt pagrindinis kino teatrų tinklas. Taip, gal jie nematė komercinio potencialo. Bet yra toks dalykas ir kaip investavimas į talentus žiūrint į priekį. Deja.

Anyway, savo jėgom ir be jokios komercinės reklamos aš vis tiek išplatinau filmą šešiuose miestuose ir parodžiau per LRT. Ir nepaisant visos elitinės kritikos bei komentatorių purvo, yra auditorija kuriai mano filmai patinka ir netgi kuri juos remia.

Dabar dėl mano žinomumo... Aš užaugau žurnalistės šeimoje, pats rašau nuo šešiolikos metų straipsnius iki dabar, tad žiniasklaidos principai yra mano kraujyje, ir dėl savo karjeros gaudamas dėmesio aš tikrai norėjau juos išnaudot prisidedant prie pokyčių Lietuvoje, ir dėl to tą darau ir darysiu toliau...

Taip pat skaitykite: Vilius Tarasovas sukritikavo M.A.M.A vedėjų juokelius ir sulaukė atkirčio

Ir taip, aš postinu ir reiškiuosi LGBT/žmogaus teisių temomis, nes man tai atrodo svarbiau negu selfie iš garso studijos kur tenka kartais dirbt ir per naktį, arba info kokį klasikos filmą peržiūrėjau ar protingą straipsnį perskaičiau ir t.t. Tai sutinku, kad gal kažkuriems žmonėms mano „žmogiškoji istorija“ yra įdomesnė už mano kūrybą.

Lygiai taip pat kaip gal ne visų sportininkų pasirodymus žiūrime, bet žinom apie jų spalvingas asmenybes. Bet nesakom kažkodėl, kad jie ne sportininkai. Taip kad ypač jūs būdami arčiau manęs, būkit mieli mane gerbkit už tai, kuo esu – jaunu, klystančiu, bet atkakliu kūrėju su labai daug potencialo.

Cheers, nuomonių palikt savo nereikia, ačiū“, – rašė Romas.

Taip pat skaitykite: Vilius Tarasovas su „Bavarija“ įrašė Jazzu dainos koverį: „Vienas kitą pabučiuokim ir nesipykim daugiau“

VIDEO: M.A.M.A 2015 apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai

Taip pat skaitykite: M.A.M.A 2015 subūrė pramogų pasaulio garsenybes: raudonas kilimas priminė podiumą

Taip pat skaitykite: M.A.M.A 2015: trigubas Monikos Linkytės triumfas, metų grupė – „Leon Somov & Jazzu“​

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt