Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Romantiškos sužadėtuvės: kauniečio Pauliaus staigmena mylimajai tapo interneto hitu

Paulius Kundrotas ir Aistė Murinaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Paulius Kundrotas ir Aistė Murinaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kaunietis Paulius Kondrotas (25) savo išrinktajai Aistei Murinaitei (24) pasipiršo taip romantiškai ir originaliai, kad sužadėtuvių vaizdo įrašas netruko išplisti socialiniuose tinkluose. Žmonės.lt P.Kondrotas pasakojo nenorėjęs eilinių sužadėtuvių – juk mylimoji jo staigmeną atsimins visą gyvenimą. Neeilines ir iškėlė – A.Murinaitė P.Kondrotui nedvejodama pasakė „taip“.

P.Kondrotas ir A.Murinaitė draugavo šešerius metus, kai galų gale P.Kondrotas paklausė lemtingojo klausimo. „Nežinau, kodėl taip delsėme. Tikriausiai buvome per jauni. Dabar pradėjome stipriau kibtis į gyvenimą ir pribrendo reikalas“, – Žmonės.lt sakė jis. 

Tą „reikalą“ jis čiupo it jautį už ragų. „Nenorėjau kažko paprasto. Norėjau nustebinti, kad atsimintų visą gyvenimą. Nesinorėjo banaliai į taurę vyno įmesti žiedą – norėjau šou“, – pasakojo jis. 

Ieškodamas idėjų, kaip pasipiršti mylimajai, P.Kondrotas uoliai naršė internete, kol priėmė sprendimą: pastatys šokį. Kad viskas pavyktų sklandžiai jam prireikė net 10 repeticijų ir didžiulio būrio padėjėjų, kuriuos surinkti padėjo šokių mokytoja. 

VIDEO: Bruno Mars - Just the way you are (Paulius proposal Aiste)

„Pirmąją treniruotę buvau visiškai nemokantis šokti, nejaučiau nei ritmo, nei muzikos. Bet turėjau labai gerą šokių mokytoją Deimantę Valionytę, kuri puikiai mane išmokė, be to, surinko šokėjų komandą. Padarėme šou“, – Žmonės.lt sakė jis. 

Šokį įsimylėjėlis pastatė pagal Bruno Marso dainą „The Way You Are“, nors svarstė, ar tik nereikėtų pasirinkti „Marry You“. „Daina buvo pasirinkta, nes sukėlė daugiau emocijų. Bruno dainuoja apie nuostabią moterį, kokia ji ir yra, todėl nusprendžiau, kad ji gražesnė nei „Marry You“. Nenorėjau visiškai kopijuoti užsieniečių, nes pagal šią dainą tiek daug pasipiršimų...“ – svarstė jis. 

Galų gale savo idėją P.Kondrotas realizavo: pakvietė mylimąją į Raudondvario dvarą ir kartu su būriu pagalbininkų parodė, ką surepetavo. O po to paprašė A.Murinaitės rankos. Ši nesudvejojo: „taip“. 

Asmeninio albumo nuotr./P.Kundroto ir A.Murinaitės sužadėtuvių akimirka
Asmeninio albumo nuotr./P.Kundroto ir A.Murinaitės sužadėtuvių akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt