Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Romantinės komedijos „Pavogtas pasimatymas“ aktorė Lake Bell nevengia pozuoti nuoga

Lake Bell
Marko Seligerio nuotr. / Lake Bell
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po savaitės Lietuvos kino teatrus pasieks tikru britų romantinių komedijų renensansu vadinamas jaukus ir nuotaikingas filmas „Pavogtas pasimatymas“ (angl. „Man Up“). Greta žinomo komiko Simono Peggo pagrindinį moters vaidmenį juostoje atliko amerikiečių aktorė ir režisierė Lake Bell. Juostoje jai teko trisdešimtmetį perkopusios ir vis antrosios pusės nerandančios Nensės vaidmuo.

Filme „Pavogtas pasimatymas“ 36-erių L.Bell herojė leidžiasi į avantiūrą ir nutaria praleisti dieną su niekuomet nematytu vyru – ji nustebina pati save ir apsimeta kita mergina. Sunkiai naujas pažintis užmezganti keistuolė gauna unikalią progą atskleisti savo humoro jausmą ir būti savimi. Ji mėgaujasi kiekviena akimirka, kol galiausiai jos apgavystė iškyla į dienos šviesą.

Nors romantinėje komedijoje gausu šmaikščių replikų ir intriguojančių pokalbių, atviro seksualumo jame nedaug. Tad retas pamanytų, kad tokią heroję kaip Nensė įkūnijusi L.Bell yra ne sykį pasauliui pasirodžiusi nuoga. Ko gero, daugiausiai dėmesio sulaukė jos fotosesija žurnalui „New York“ 2013-aisiais, kuomet L.Bell reklamavo jos pačios režisuotą filmą „In a World...“. Tąsyk įspūdingos figūros savininkė pozavo visiškai nuoga, „vilkėdama“ tik jos vyro, žinomo menininko ir tatuiruočių meistro Scotto Campbello, jai ant kūno nutapyta netikra tatuiruote. Viename kadrų jiedu – abu nuogi.

„ACME Film“ nuotr./Lake Bell ir Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“
„ACME Film“ nuotr./Lake Bell ir Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“

Fotografo Marko Seligerio įamžintus ir žurnale „New York” publikuotus kadrus, kuriuose nuoga pasirodo ne tik Lake Bell, bet ir jos sutuoktinis, pamatyti galite paspaudę čia.

Tai nebuvo vienintelis atvejis, kai gerbėjai galėjo lig soties pasigrožėti aktorės iškilumais. Vaizdeliais ji palepino ir 2014-ųjų gegužės „Esquire“ žurnale, kur taip pat tapo viršelio veidu.

„ACME Film“ nuotr./Lake Bell filme „Pavogtas pasimatymas“
„ACME Film“ nuotr./Lake Bell filme „Pavogtas pasimatymas“

Jauki britiška komedija apie gyvenimo džiaugsmą ir troškimą surasti sau artimą žmogų su seksualesne nei įsivaizduojate L.Bell ir linksmuoliu S.Peggu į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gegužės 29 dieną.

Filmo „Pavogtas pasimatymas“ anonsas:

VIDEO: Filmo „Pavogtas pasimatymas“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Seksualumas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt