Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rolandui Boravskiui paremti bus rodomas jo spektaklis „Strakaliukas ir Makaliukas“

Rolandas Boravskis
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Rolandas Boravskis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus kamerinis teatras (VKT) papildo lapkričio mėnesio repertuarą komedija šeimai „Strakaliukas ir Makaliukas“. Kosto Kubilinsko miško anekdoto inscenizacija bus rodoma paskutinį lapkričio sekmadienį – 29 d. 16 val. Tai buvo pirmasis Rolando Boravskio, kaip režisieriaus, darbas šiame teatre.

Teatro kūrėjai nusprendė parodyti šį mažųjų žiūrovų pamėgtą spektaklį, norėdami išreikšti susirūpinimą ir paramą šiuo metu ligoninėje gulinčiam ir operacijų laukiančiam 44 metų R.Boravskiui.

Aktoriai šį kartą vaidins be atlygio, o visos lėšos, surinktos už nupirktus bilietus į spektaklį, bus skirtos R.Boravskio gydymui po sunkių traumų.

„Rolandas dar jaučiasi silpnai, jam reikalinga nuolatinė priežiūra. Manome, kad esant tokiai situacijai, geriausia būtų jį palaikančios publikos ir teatro mainai: žiūrovai, sumokėję įprastą kainą už spektaklį, ne tik turiningai praleis pavakarę, bet ir taip prisidės prie paramos režisieriui“, – pagalbos R.Boravskiui idėją aiškino VKT direktorius, aktorius Tadas Gudaitis.

Bilietus į spektaklį „Strakaliukas ir Makaliukas“ galima įsigyti internetu, per platintojus bilietai.lt, arba vietoje prieš spektaklį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rolando Boravskio būklė gerėja – aktorius prakalbo

Asmeninio albumo nuotr./Rolandas Boravskis
Asmeninio albumo nuotr./Rolandas Boravskis

 

 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt