Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rolando Boravskio būklė gerėja – aktorius prakalbo

Rolandas Boravskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rolandas Boravskis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Daugiau kaip prieš mėnesį iš balkono 5 aukšte iškritusio Rolando Boravskio būklė gerėja. Aktorius ir režisierius iš ligoninės intensyvios priežiūros palatos jau perkeltas į paprastą, jis po truputį sveiksta.

Apie gerėjančią R.Boravskio sveikatą Žmonės.lt patvirtino ir artimas aktoriaus bičiulis, jo kolega aktorius Tadas Gudaitis.

„Rolando būklė jau stabili, nors kada visiškai pasveiks, dar neaišku“, – Žmonės.lt sakė jis.

„Jis jau sąmoningas, bando judėti, sėstis, bet dar nevaikšto. Nors jau šneka, daug prisimena, nors konkrečias detales jam komentuoti dar sunku. Tai normalu, juk jis prifarširuotas vaistų“, – sakė kitas aktoriaus kolega Audrius Nakas.

Kai jį kalbinau, sakė pamena tik, kad buvo teatre, tam tikrus spektaklio fragmentus. Kaip iškrito, kol kas neprisimina, – sakė Š.Puidokas.

Žmonės.lt susisiekė su neseniai R.Boravskį Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje aplankiusiu jo bičiuliu, aktoriumi Šarūnu Puidoku. Pasak jo, aktoriui yra tam tikri amnezijos požymiai, tačiau kasdien situacija gerėja, R.Boravskis po truputį ima prisiminti vis daugiau dalykų.

Tiesa, lemtingą naktį, kai įvyko nelaimė, jis kol kas prisimina tik per miglą. „Kai jį kalbinau, sakė pamena tik, kad buvo teatre, tam tikrus spektaklio fragmentus. Kaip iškrito, kol kas neprisimina“, – Žmonės.lt kalbėjo Š.Puidokas.

Pašnekovas pasakojo, kad R.Boravskis jau atpažįsta žmones, stengiasi daugiau kalbėti. Jis puikiai prisimena ryškiausius gyvenimo momentus, o mažesnius, ne tokius svarbiu dalykus kol kas regi lyg per rūką.

„Reikia laiko ir atmintis po truputį grįš“, – sakė Š.Puidokas.

Pinigai už bilietus teks gydymo išlaidoms

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Rolandas Boravskis
Rolandas Boravskis

Aktoriaus bičiuliai organizuoja palaikymo spektaklį, lapkričio 29 dieną bus rodomas R.Boravskio režisuotas spektaklis  „Strakaliukas ir Makaliukas“, visi už jį surinkti pinigai bus skirti aktoriaus gydymo išlaidoms padengti.

„Norime padėti, bent kažkaip prisidėti. Džiaugiamės, kad reikalai eina geryn“, – kalbėjo T.Gudaitis.

R.Boravskio kolegos džiaugėsi žmonių supratimu ir dosnumu. Prieš porą savaičių aktoriaus mama atidarė banko sąskaitą, kurioje šiuo metu esanti suma yra užtektina, kad būtų padengtos tam tikros gydymo ir reabilitacijos išlaidos.

„Dabar reikia tiesiog laukti. Medikai sako, kad galbūt iki Kalėdų jis jau bus paleistas gydytis namuose, o vaikščioti pradėti turėtų pavasarį. Kaip bus, dar pažiūrėsime“, – sakė A.Nakas.

Primename, kad nelaimė įvyko spalio 10-osios naktį: R.Boravskis Vilniuje, Kamerinio teatro pastate, iškrito iš penktame aukšte esančio balkono. Aktorius be sąmonės buvo rastas ant antrojo aukšto stogelio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt